
Faipa City Life Keratin Leave in Conditioner 250ml
για Ενυδάτωση, Λάμψη, Αναδόμηση
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ27,70 € 110,8 €/lt



Faipa Three Colore Flax Seeds Conditioner
για Ενυδάτωση
Ποσότητα: 500 / 1000 mlΠαράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ11,00 € - 16,50 € από 16,5 €/lt
Faipa City Life Protective Leave in Conditioner 400ml
για Ενυδάτωση
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ28,70 € 71,75 €/lt
Faipa City Life Daily Leave in Conditioner 400ml
για Ενυδάτωση
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ28,70 € 71,75 €/lt
AdVichy
Ανακάλυψε εδώΑνακάλυψε εδώΗ σειρά Dercos σε προνομιακή τιμή!
Αποκτήστε τα αγαπημένα σας προϊόντα μαλλιών Dercos της Vichy





