
Faipa City Life Keratin Leave In Conditioner Repair Hydration & Nourishment 250ml
for Hydration, Brightening, Repair
Deliveryby Thu, 01 Oct27,70 € 110,8 €/lt
Faipa City Life Conditioner Brightening 250ml
for Brightening
Deliveryby Thu, 01 Oct25,90 € 103,6 €/lt
Faipa City Life Relaxing Leave in Conditioner 400ml
All Hair Types
Deliveryby Thu, 01 Oct28,70 € 71,75 €/lt
Faipa City Life Curling Leave in Conditioner Color Protection 400ml
for Color Protection, color
27,27 € 68,18 €/lt
Faipa Three Colore Flax Seeds
for Hydration
Quantity: 500 / 1000 mlDeliveryby Thu, 01 Oct11,00 € - 16,50 € from 16,5 €/lt
Faipa City Life Protective Leave In Hair Conditioner Hydration & Nourishment 400ml
for Hydration
27,27 € 68,18 €/lt
Faipa Citylife Hair Conditioner Hydration And Nourishment 200ml
for Hydration
Deliveryby Thu, 01 Oct23,45 € 117,25 €/lt





