
Barwa Balsam De Păr Cu Struguri Lăsați În 200ml
pentru Hidratare
Livrarepână la lun, 05 octAd7,19 € 35,95 €/lt

Balsam de Păr Barwa Herbal Împotriva Căderii Părului Coada-Calului Spray 250ml
pentru Cădere a părului
Ad6,90 € 27,6 €/lt



Barwa Natural Spray Cu Lapte De Migdale 200ml
pentru Hidratare, Reparare, Cădere a părului
8,23 € 41,15 €/ltBalsam Barwa Frizzy Frizzy Damaged Hair Mango 200ml
pentru Strălucire, Hidratare, Reparare
9,27 € 46,35 €/ltBalsam Hidratant Intensiv Barwa Barwy Botaniki pentru Păr Uscat și Fragil 180ml
pentru Hidratare
7,90 € 43,89 €/ltBarwa Natural Avocado Balsam De Păr Hrănitor Expresiv Pentru Păr Natural Și Mat Lăsați În 200ml
pentru Păstrarea Culorii, Strălucire, Hidratare
7,90 € 39,5 €/ltBalsam de păr cu orez natural și culoare, în tub, 200 ml, greutate pe termen lung
pentru Păstrarea Culorii
9,27 € 46,35 €/ltBarwa Natural Egg Conditioner Păr vopsit și deteriorat 200ml
pentru Păstrarea Culorii, Hidratare, Strălucire
Livrarepână la lun, 05 oct4,35 € 21,75 €/ltBalsam de păr cu ridiche neagră Barwa Cosmetics 250 ml
pentru Strălucire, Anti-electrizare, împotriva mătreții
Ad6,90 € 27,6 €/ltBalsam Natural Barwa pentru Păr Subțire și Lipsit de Strălucire Bujor 200ml
pentru Cădere a părului
9,27 € 46,35 €/ltBalsam De Păr Barwa Cu Lapte De Migdale 200ml
pentru Hidratare, Strălucire, Reparare
Ad8,90 € 44,5 €/ltBalsam de Păr Barwa Herbal Împotriva Căderii Părului Coada-Calului Spray 250ml
pentru Cădere a părului
6,90 € 27,6 €/ltBarwa Balsam De Păr Cu Struguri Lăsați În 200ml
pentru Hidratare
Livrarepână la lun, 05 oct7,19 € 35,95 €/ltBalsam De Păr Barwa Cu Lapte De Migdale 200ml
pentru Hidratare, Strălucire, Reparare
9,27 € 46,35 €/ltBalsam de păr tonifiant sub formă de spray Herbal Cocktail Barwa Cosmetics 95 ml
pentru Strălucire, Cădere a părului, Reparare
8,23 € 86,63 €/ltBalsam de păr cu ridiche neagră Barwa Cosmetics 250 ml
pentru Strălucire, Anti-electrizare, împotriva mătreții
6,90 € 27,6 €/ltBalsam de păr tonifiant sub formă de spray Herbal Cocktail Barwa Cosmetics 95 ml
pentru Strălucire, Cădere a părului, Reparare
Ad7,90 € 83,16 €/lt





