- Top Seller


Phyto Balsam fără clătire 50ml
pentru Strălucire, Anti-electrizare, Reparare
Livrarepână la joi, 01 oct10,45 € 209 €/lt




Phyto Balsam pentru păr Blond 175ml
pentru Păstrarea Culorii, Strălucire, Reparare
Livrarepână la joi, 01 oct7,65 € 43,71 €/ltPhyto Douceur Balsam de păr 175ml
pentru Hidratare, descurcare ușoară
Livrarepână la joi, 01 oct9,24 € 52,8 €/ltPhyto PhytoJoba Hair Jojoba Milk Mallow Extraction M Balsam fără clătire 150ml
pentru Hidratare
9,50 € 63,33 €/lt- Top Seller
Phyto Douceur Balsam Leave-in Descurcător 150ml
pentru Strălucire
Livrarepână la joi, 01 oct8,99 € 59,93 €/ltPhyto Balsam de păr Volum 175ml
pentru creșterea volumului
Livrarepână la joi, 01 oct9,35 € 53,43 €/lt





