
Apivita Keratin Repair Conditioner 150ml
για Ενυδάτωση, Αναδόμηση, κατά της Ψαλίδας
Παράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAd7,59 € 50,6 €/lt

Apivita Tonic Conditioner 150ml
για Ενίσχυση όγκου
Παράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAd7,51 € - 9,10 € 50,07 €/lt


Apivita Frequent Use Conditioner 50ml
κατά της Ψαλίδας, Αναδόμηση, Ενυδάτωση
2,02 € - 2,77 € από 40,4 €/lt- Top Seller

Apivita Hyaluronic Hydra Leave in Conditioner 100ml
για Ενυδάτωση
Παράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAd7,15 € 71,5 €/lt Apivita Frequent Use Conditioner 50ml
για Ενυδάτωση, Ενίσχυση όγκου, Αναδόμηση
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ2,77 € 55,4 €/ltApivita Oily Roots Dry Ends Conditioner 150ml
κατά της Ψαλίδας, Ενίσχυση όγκου, Ενυδάτωση
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ7,36 € 49,07 €/ltApivita Keratin Repair Conditioner 150ml
για Ενυδάτωση, Διατήρηση Χρώματος, Λάμψη
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ9,60 € 64 €/ltApivita Keratin Repair Conditioner 150ml
για Αναδόμηση, κατά της Ψαλίδας, Anti-frizz
7,07 € - 8,40 € από 47,13 €/ltApivita Nourish & Repair Honey & Plant Keratin Conditioner 250ml
για Ενυδάτωση, Αναδόμηση, Ενίσχυση όγκου
22,70 € 90,8 €/lt- Top Seller
Apivita Hyaluronic Hydra Leave in Conditioner 100ml
για Ενυδάτωση
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ5,80 € 58 €/lt Apivita Oily Roots Dry Ends Conditioner 150ml
για Ενυδάτωση, Αναδόμηση, κατά της Ψαλίδας
Παράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAd8,02 € 53,47 €/ltApivita Keratin Repair Conditioner 150ml
για Ενυδάτωση, Αναδόμηση, κατά της Ψαλίδας
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ7,59 € 50,6 €/ltApivita Frequent Use Conditioner 150ml
κατά της Ψαλίδας, Αναδόμηση
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ7,03 € - 7,15 € από 46,87 €/ltApivita Oily Roots Dry Ends Conditioner 150ml
για Ενυδάτωση, Αναδόμηση, κατά της Ψαλίδας
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ7,04 € 46,93 €/lt- Κορυφαίο ΧρηστώνΚορυφαίο Χρηστών
Apivita Hydration Conditioner
για Ενυδάτωση
Ποσότητα: 50 / 150 ml2,64 € - 8,92 € από 50,07 €/lt Apivita Tonic Conditioner 150ml
για Ενίσχυση όγκου
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ7,51 € - 9,10 € από 50,07 €/ltΔες βίντεο για Conditioner Μαλλιών






Άφησε πρώτος το σχόλιό σου!