1. CHI Balsam de păr cu ulei de argan 740 ml

    CHI Balsam de păr cu ulei de argan 740 ml

    pentru Hidratare, Strălucire, Revitalizare

    27,50 € 37,16 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 octAd

    0

  2. Balsam cu Keratină 355ml

    Balsam cu Keratină 355ml

    pentru Hidratare, Strălucire, Reparare

    11,95 € 33,66 €/lt

    0

  3. CHI Keratin Balsam de Păr Leave-In 177ml

    CHI Keratin Balsam de Păr Leave-In 177ml

    pentru Hidratare, Strălucire, Reparare

    15,80 € 89,27 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 octAd

    0

  4. CHI Keratin Balsam pentru Reparare și Reconstrucție a Părului 946ml

    0

  5. CHI Luxury Balsam De Par Black Seed Oil Hidratare Și Reumplere A Umidității Pentru Păr Uscat 355ml

    0

  6. CHI Balsam de păr cu ulei de argan 340ml

    CHI Balsam de păr cu ulei de argan 340ml

    pentru Hidratare, Strălucire, Revitalizare

    11,80 € 34,71 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  7. CHI Balsam De Păr Cu Ulei De Arbore De Ceai 355ml

    CHI Balsam De Păr Cu Ulei De Arbore De Ceai 355ml

    pentru Strălucire

    14,88 € 41,92 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 octAd

    0

  8. CHI Deep Brilliance Optimum Moisture

    CHI Deep Brilliance Optimum Moisture

    pentru Hidratare

    Cantitate: 355 / 946 ml
    10,60 € - 24,40 € de la 25,79 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  9. Cel mai bine evaluat de utilizatori
    CHI Magnified Volume
    Cel mai bine evaluat de utilizatori

    CHI Magnified Volume

    pentru creșterea volumului

    Cantitate: 355 / 946 ml
    13,70 € - 26,20 € de la 27,7 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  10. CHI Aloe Vera Curls Defined Leave In 177ml

    0

  11. CHI Balsam De Păr Cu Keratină 59ml

    CHI Balsam De Păr Cu Keratină 59ml

    pentru Hidratare, Strălucire, Reparare

    4,00 € 67,8 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  12. CHI Luxury Balsam De Păr Lăsați În Cu Semințe Negre 118ml

    CHI Luxury Balsam De Păr Lăsați În Cu Semințe Negre 118ml

    pentru Strălucire, Hidratare, Reparare

    13,50 € 114,41 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  13. CHI Balsam De Par Cu Ulei De Trandafir – Protecție Reparare Și Strălucire Pentru Păr Vopsit 739ml

    CHI Balsam De Par Cu Ulei De Trandafir – Protecție Reparare Și Strălucire Pentru Păr Vopsit 739ml

    pentru Păstrarea Culorii, Strălucire, Reparare

    21,80 € 29,5 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  14. CHI Aloe Vera Curls Defined

    CHI Aloe Vera Curls Defined

    pentru Hidratare

    Cantitate: 340 / 739 ml
    13,20 € - 23,90 € de la 32,34 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  15. CHI Ionic Color Illuminate Balsam De Păr Silver Blonde 250ml

    CHI Ionic Color Illuminate Balsam De Păr Silver Blonde 250ml

    pentru Hidratare, pentru păr blond, Silver

    14,76 € 59,04 €/lt

    0

  16. Balsam De Păr CHI Ionic Color Illuminate Roșu Auburn 250ml

    0

  17. CHI Balsam cu Ulei de Măceșe pentru Hidratare, Hrănire și Sporirea Volumului 739 ml

    CHI Balsam cu Ulei de Măceșe pentru Hidratare, Hrănire și Sporirea Volumului 739 ml

    pentru creșterea volumului, Păstrarea Culorii, Strălucire

    57,42 € 77,7 €/lt
    Ad

    0

  18. CHI Enviro Smoothing

    0

  19. CHI Balsam de păr Tea Tree Oil 739ml

    CHI Balsam de păr Tea Tree Oil 739ml

    pentru Reparare, Hidratare, Strălucire

    26,25 € 35,52 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 octAd

    0

  20. CHI Balsam De Păr Colorcare

    CHI Balsam De Păr Colorcare

    pentru Păstrarea Culorii

    0

  21. CHI Luxury Balsam De Păr Cu Semințe Negre 739ml

    CHI Luxury Balsam De Păr Cu Semințe Negre 739ml

    pentru Hidratare

    24,00 € 32,48 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  22. CHI Balsam De Păr 739ml

    CHI Balsam De Păr 739ml

    pentru creșterea volumului, descurcare ușoară

    54,47 € 73,71 €/lt

    0

  23. CHI Balsam De Păr 739ml

    CHI Balsam De Păr 739ml

    pentru Hidratare, descurcare ușoară

    54,99 € 74,41 €/lt

    0

  24. CHI Balsam Leave In Definit 177ml

    CHI Balsam Leave In Definit 177ml

    Creț Păr

    15,90 € 89,83 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  25. CHI Balsam Hipoil cu Trandafir 59ml

    CHI Balsam Hipoil cu Trandafir 59ml

    pentru Păstrarea Culorii

    12,29 € 208,31 €/lt

    0

  26. CHI Balsam De Păr Volumecare 355ml

    CHI Balsam De Păr Volumecare 355ml

    pentru creșterea volumului

    15,45 € 43,52 €/lt

    0

  27. CHI Naturals Balsam De Păr 355ml

    CHI Naturals Balsam De Păr 355ml

    pentru Hidratare

    24,90 €22,35 € 62,96 €/lt

    0

  28. CHI Balsam De Păr Hydrate Care 355ml

    0

  29. CHI Balsam Pentru Păr Creț 355ml

    CHI Balsam Pentru Păr Creț 355ml

    pentru Hidratare

    13,15 € 37,04 €/lt

    0

  30. CHI Colorcare – Balsam De Păr Color Lock 355ml

    CHI Colorcare – Balsam De Păr Color Lock 355ml

    pentru Păstrarea Culorii

    17,50 € 49,3 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  31. CHI Shinecare – Balsam de Păr Neted 355ml

    0

  32. CHI Balsam De Păr Cu Ulei De Argan 739ml

    0

  33. CHI Ionic Color Illuminate Balsam De Păr Roșu Mahon 250ml

    0

  34. Balsam De Păr CHI Olive Organics 340ml

    Balsam De Păr CHI Olive Organics 340ml

    pentru Hidratare

    14,40 € 42,35 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  35. CHI Balsam De Păr Ionic Color Illuminate Rose Gold 250ml

    0

  36. CHI Royal Tratament Hidratant 355ml

    CHI Royal Tratament Hidratant 355ml

    pentru Hidratare

    15,00 € 42,25 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  37. CHI Balsam De Păr Protectiv Cu Ulei De Trandafir 340ml

    CHI Balsam De Păr Protectiv Cu Ulei De Trandafir 340ml

    pentru Păstrarea Culorii

    12,20 € 35,88 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  38. CHI Ionic Color Illuminate Balsam De Par Boabe De Cafea 250ml

    0

  39. CHI Power Plus Sistem De Reînnoire A Părului Balsam 355ml

    CHI Power Plus Sistem De Reînnoire A Părului Balsam 355ml

    pentru Hidratare, Strălucire, Reparare

    12,20 € 34,37 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  40. CHI Power Plus Balsam De Păr Pentru Reînnoirea Părului 946ml

    CHI Power Plus Balsam De Păr Pentru Reînnoirea Părului 946ml

    pentru Hidratare, Cădere a părului, Reparare

    36,54 € 38,63 €/lt

    0

  41. Balsam De Păr CHI Ionic Color Illuminate Ciocolată Neagră 250ml

    0

  42. CHI Man Daily Active Balsam De Păr Calmante 350ml

    0

  43. CHI Balsam de păr cu ulei de argan 740 ml

    CHI Balsam de păr cu ulei de argan 740 ml

    pentru Hidratare, Strălucire, Revitalizare

    22,60 € 30,54 €/lt

    0

  44. CHI Keratin Balsam de Păr Leave-In 177ml

    CHI Keratin Balsam de Păr Leave-In 177ml

    pentru Hidratare, Strălucire, Reparare

    13,60 € 76,84 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  45. CHI Luxury Balsam De Par Black Seed Oil Hidratare Și Reumplere A Umidității Pentru Păr Uscat 355ml

    0

  46. CHI Balsam De Păr Cu Ulei De Arbore De Ceai 355ml

    0

  47. CHI Balsam cu Ulei de Măceșe pentru Hidratare, Hrănire și Sporirea Volumului 739 ml

    CHI Balsam cu Ulei de Măceșe pentru Hidratare, Hrănire și Sporirea Volumului 739 ml

    pentru creșterea volumului, Păstrarea Culorii, Strălucire

    57,42 € 77,7 €/lt

    0

  48. CHI Balsam de păr Tea Tree Oil 739ml

    CHI Balsam de păr Tea Tree Oil 739ml

    pentru Reparare, Hidratare, Strălucire

    24,50 € 33,15 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  49. Vichy

    Ad

    Η σειρά Dercos σε προνομιακή τιμή!

    Αποκτήστε τα αγαπημένα σας προϊόντα μαλλιών Dercos της Vichy

    Descoperă aiciDescoperă aici
    Η σειρά Dercos σε προνομιακή τιμή!