Apidava Cosmetic Line
15 προϊόντα



Μπάρες ΣαπουνιούApidava Cosmetic Line Μπάρα Σαπουνιού Honey And Olive Oil 100gr
Χρήση: Σώμα, Επιδερμίδα: Ξηρή
8,92 € 89,2 €/kg
Μάσκες Προσώπου & ΜατιώνApidava Cosmetic Line Μάσκα Προσώπου 50ml
για Ενυδάτωση
9,90 € 198 €/lt-15%στα 3+ τεμάχια
Κρέμες ΧεριώνApidava Cosmetic Line Κρέμα Χεριών 50ml
Ενυδατική, Με Μελισσοκέρι & Γλυκερίνη
7,90 € 158 €/lt-15%στα 3+ τεμάχιαAd- Μπάρες Σαπουνιού
Apidava Cosmetic Line Μπάρα Σαπουνιού Vanilla 200gr
Χρήση: Σώμα, Επιδερμίδα: Ξηρή
10,04 € 50,2 €/kg - Κρέμες Σώματος
Apidava Cosmetic Line Body Cream 200ml
Αντιγήρανση, για Ξηρή Επιδερμίδα
10,40 € 52 €/lt-15%στα 3+ τεμάχια - Κρέμες Χεριών
Apidava Cosmetic Line Κρέμα Χεριών 50ml
Ενυδατική, Με Μελισσοκέρι & Γλυκερίνη
7,90 € 158 €/lt-15%στα 3+ τεμάχια - Κρέμες Ματιών
Apidava Cosmetic Line Κρέμα Ματιών 30ml
Ανόρθωση Βλεφάρων/Λάμψη | με Βιταμίνη E
-15%στα 3+ τεμάχια - Κρέμες Ματιών
Apidava Cosmetic Line Κρέμα Ματιών 30ml
Ανόρθωση Βλεφάρων/Λάμψη | με Βιταμίνη E
-15%στα 3+ τεμάχιαAd