Askada Farm
14 προϊόντα

Ξηροί Καρποί & Αποξηραμένα ΦρούταAskada Farm Κύμης Βιολογικά Σύκα Χωρίς Ζάχαρη 225gr
ΠαράδοσηΜεθαύριο6,50 € 28,89 €/kg
Ξηροί Καρποί & Αποξηραμένα ΦρούταΡολάκι Σύκου Σουσάμι & Ροδόνερο Rose 140gr Askada Farm
ΠαράδοσηΜεθαύριο5,00 € 35,71 €/kg
Ζάχαρη & ΥποκατάσταταAskada Farm Συκόμελο Υγρό Βιολογικό Προϊόν 100ml GY44009
ΠαράδοσηΜεθαύριο5,10 € 51 €/lt
ΑναψυκτικάAskada Farm Μαστίχα Συμπυκνωμένη Χωρίς Ανθρακικό & Ζάχαρη 200ml
ΠαράδοσηΜεθαύριο2,60 € 13 €/lt
- Μπάρες Δημητριακών
Askada Farm Βιολογική Μπάρα Ενέργειας με Σύκο με Κακάο & Cranberry 40gr
ΠαράδοσηΜεθαύριο1,80 € 45 €/kg - Ξηροί Καρποί & Αποξηραμένα Φρούτα
Ρολάκι Σύκου Πορτοκάλι Φιστίκι & Ρούμι Festive 160gr Askada Farm
ΠαράδοσηΜεθαύριο5,00 € 31,25 €/kg