Barista Pro
11 προϊόντα
ΡοφήματαBarista Pro Σοκολάτα Lovit με Καραμέλα Βουτύρου σε Σκόνη 500gr
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ10,03 € 20,06 €/kg
ΡοφήματαΣοκολάτα Ρόφημα Barista Lovit Λευκή Σοκολάτα Βουτύρου 500g
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ10,03 € 20,06 €/kg
ΡοφήματαΣοκολάτα Γάλακτος Ρόφημα Barista Lovit Newtellicious 500g
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ10,03 € 20,06 €/kg
