Bombus
31 προϊόντα

Μπάρες ΠρωτεΐνηςBombus Raw Protein Μπάρα Πρωτεΐνης με Γεύση Coconut Cocoa 50gr
Χωρίς: Γλουτένη & Λακτόζη
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ1,60 € 1,6 €/τμχ
Μπάρες ΠρωτεΐνηςBombus Protein Μπάρα Πρωτεΐνης με Γεύση Βανίλια & Σοκολάτας Crispies 50gr
Χωρίς: Γλουτένη & Ζάχαρη
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ1,85 € 1,85 €/τμχ
Μπάρες ΠρωτεΐνηςBombus Crunchy Μπάρα Πρωτεΐνης με Γεύση Σμέουρο 50gr
Χωρίς: Γλουτένη
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ1,70 € 1,7 €/τμχ
- Μπάρες Πρωτεΐνης
Bombus Protein Μπάρα Πρωτεΐνης με Γεύση Vanilla Crisp 50gr
Χωρίς: Γλουτένη & Ζάχαρη
1,67 € 1,67 €/τμχ - Μπάρες Πρωτεΐνης
Bombus Protein Μπάρα Πρωτεΐνης με Γεύση Peanut Chocolate 50gr
Χωρίς: Γλουτένη & Ζάχαρη
1,70 € 1,7 €/τμχ - Μπάρες Δημητριακών
Bombus Μπάρα Raw / Ενέργειας με Σοκολάτα 50gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ1,45 € 29 €/kg - Μπάρες Πρωτεΐνης
Bombus Protein Μπάρα Πρωτεΐνης με Γεύση Salted Caramel 50gr
Χωρίς: Γλουτένη & Ζάχαρη
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ1,62 € 1,62 €/τμχ - Μπάρες Δημητριακών
Bombus Μπάρα Raw / Ενέργειας με Salty Caramel & Peanuts Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης 50gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ1,40 € 28 €/kg - Μπάρες Πρωτεΐνης
Bombus Protein Μπάρα Πρωτεΐνης με Γεύση Coconut Cocoa 50gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ1,75 € 1,75 €/τμχ - Μπάρες Πρωτεΐνης
Bombus Crunchy Μπάρα Πρωτεΐνης με Γεύση Σοκολάτα 50gr
Χωρίς: Γλουτένη
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ1,60 € 1,6 €/τμχ - Μπάρες Πρωτεΐνης
Bombus Crunchy Μπάρα Πρωτεΐνης με Γεύση Σοκολάτα 50gr
Χωρίς: Γλουτένη
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ1,66 € 1,66 €/τμχ - Μπάρες Πρωτεΐνης
Bombus Raw Protein Μπάρα Πρωτεΐνης με Γεύση Peanut Butter 50gr
Χωρίς: Γλουτένη & Λακτόζη
Παράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAd1,70 € 1,7 €/τμχ - Μπάρες Πρωτεΐνης
Bombus Crunchy Μπάρα Πρωτεΐνης με Γεύση Μπανάνα 50gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ1,70 € 1,7 €/τμχ - Μπάρες Πρωτεΐνης
Bombus Crunchy Μπάρες Πρωτεΐνης με Γεύση Σοκολάτα 5x50gr
Χωρίς: Γλουτένη
Ad8,99 € 1,8 €/τμχ - Μπάρες Πρωτεΐνης
Bombus Crunchy Μπάρα Πρωτεΐνης με Γεύση Βανίλια 50gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ1,71 € 1,71 €/τμχ - Μπάρες Πρωτεΐνης
Bombus Crunchy Μπάρες Πρωτεΐνης με Γεύση Σμέουρο 5x50gr
Χωρίς: Γλουτένη
Ad8,99 € 1,8 €/τμχ - Μπάρες Πρωτεΐνης
Bombus Protein Μπάρα Πρωτεΐνης
Χωρίς: Γλουτένη & Ζάχαρη
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ1,82 € 1,82 €/τμχ - Μπάρες Δημητριακών
Bombus Raw Energy Μπάρα Ενέργειας / Raw με Banana & Coconu Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης 50gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAd1,37 € 27,4 €/kg - Μπάρες Πρωτεΐνης
Bombus Crunchy Μπάρες Πρωτεΐνης με Γεύση Μπανάνα 5x50gr
Χωρίς: Γλουτένη
8,99 € 1,8 €/τμχ - Μπάρες Πρωτεΐνης
Bombus Crunchy Μπάρες Πρωτεΐνης με Γεύση Βανίλια 5x50gr
Χωρίς: Γλουτένη
8,99 € 1,8 €/τμχ - Καραμέλες, Γλειφιτζούρια & Τσίχλες
Bombus Ζελεδάκια με Γεύση Ροδάκινο Bio Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης Χωρίς Γλουτένη Vegan 35gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ1,50 € 42,86 €/kg - Καραμέλες, Γλειφιτζούρια & Τσίχλες
Bombus Ζελεδάκια με Γεύση Μάνγκο Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης 35gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ1,28 € 36,57 €/kg - Καραμέλες, Γλειφιτζούρια & Τσίχλες
Bombus Ζελεδάκια με Γεύση Φραγκοστάφυλο Bio Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης Χωρίς Γλουτένη 35gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ1,80 € 51,43 €/kg - Μπάρες Πρωτεΐνης
Bombus Raw Protein Μπάρα Πρωτεΐνης με Γεύση Peanut Butter 50gr
Χωρίς: Γλουτένη & Λακτόζη
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ1,70 € 1,7 €/τμχ - Μπάρες Δημητριακών
Bombus Μπάρα Raw / Ενέργειας με Cocoa & Cocoa Beans Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης 50gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAd1,88 € 37,6 €/kg - Μπάρες Πρωτεΐνης
Bombus Crunchy Μπάρες Πρωτεΐνης με Γεύση Σμέουρο 5x50gr
Χωρίς: Γλουτένη
8,99 € 1,8 €/τμχ - Μπάρες Πρωτεΐνης
Bombus Crunchy Μπάρες Πρωτεΐνης με Γεύση Σοκολάτα 5x50gr
Χωρίς: Γλουτένη
8,99 € 1,8 €/τμχ - Μπάρες Πρωτεΐνης
Bombus Protein Μπάρες Πρωτεΐνης με Γεύση Σοκολάτα 5x50gr
Χωρίς: Γλουτένη
Ad9,78 € 1,96 €/τμχ - Μπάρες Δημητριακών
Bombus Μπάρα Raw / Ενέργειας με Cocoa & Cocoa Beans Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης 50gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ1,36 € 27,2 €/kg - Μπάρες Δημητριακών
Bombus Raw Energy Μπάρα Ενέργειας / Raw με Banana & Coconu Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης 50gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ1,37 € 27,4 €/kg - Μπάρες Πρωτεΐνης
Bombus Protein Μπάρες Πρωτεΐνης με Γεύση Σοκολάτα 5x50gr
Χωρίς: Γλουτένη
9,78 € 1,96 €/τμχ



