Cashew
4 προϊόντα
Ξηροί Καρποί & Αποξηραμένα ΦρούταCashew Κάσιους Ψημένα με Αλάτι 125gr 14816
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ4,50 € 36 €/kg
Ξηροί Καρποί & Αποξηραμένα ΦρούταΚάσιους Indian Curry Johnny Cashew 125gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ4,80 € 38,4 €/kg
Ξηροί Καρποί & Αποξηραμένα ΦρούταSnack Club Honey Roasted Smoky Sweet Cashew 71g
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ4,80 € 67,61 €/kg