Coffee Plant
75 προϊόντα




ΚαφέδεςCoffee Plant Figa Coffee Whole Bean Tutti Frutti 9 Blend Espresso 250g
Blend
ΠαράδοσηΜεθαύριοAd23,90 € 95,6 €/kg

- Καφέδες
Coffee Plant Espresso Plant Sweet Strawberry σε Κόκκους 250gr
Arabica, Brazil
20,63 € 82,52 €/kg - Καφέδες
Coffee Plant Φίλτρου Decaffeine Μονοποικιλιακός Caramel σε Κόκκους 250gr
Arabica, Mexico
25,29 € 101,16 €/kg - Καφέδες
Coffee Plant Figa Coffee Whole Bean Tutti Frutti 9 Blend Espresso 250g
Blend
ΠαράδοσηΜεθαύριο23,90 € 95,6 €/kg


