1. Dermagenetic Botolift Cream Αντιγηραντική Κρέμα 75ml
    Κρέμες Προσώπου

    Dermagenetic Botolift Cream Αντιγηραντική Κρέμα 75ml

    Ηλικία: 40+, Συστατικό: Πεπτίδια

    Παράδοσηέως Τρί, 06 ΟκτAd

    0

  2. Dermagenetic Απολεπιστικό Καθαριστικό 400ml
    Peeling & Scrub Προσώπου

    Dermagenetic Απολεπιστικό Καθαριστικό 400ml

    Λείανση Υφής, Λάμψη

    46,80 € 117 €/lt
    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  3. Dermagenetic Krokos Συσφικτική Κρέμα 10x3gr

    0

  4. Dermagenetic Daily Microexfoliant Peeling 80gr
    Peeling & Scrub Προσώπου

    Dermagenetic Daily Microexfoliant Peeling 80gr

    Ενυδάτωση, Λείανση Υφής

    55,80 € 697,5 €/kg
    Παράδοσηέως Τρί, 06 Οκτ

    0

  5. Dermagenetic Elios SPF50 75ml
    Αντηλιακά

    Dermagenetic Elios SPF50 75ml

    Κατά των Πανάδων, Επιδερμίδα: Ευαίσθητη

    55,80 € 744 €/lt
    Παράδοσηέως Τρί, 06 ΟκτAd

    0

  6. Metallo Πούδρα Medium Shade 7gr

    0

  7. Dermagenetic Oligo Συσφικτική Κρέμα 50ml

    0

  8. Dermagenetic Bioci 5x2ml
    Serum

    Dermagenetic Bioci 5x2ml

    Για Σύσφιξη

    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  9. Metallo Πούδρα Dark Shade 7gr

    0

  10. Dermagenetic Skin Health Restoration System Metallo Powder - Light Shade (7gr)

    0

  11. Dermagenetic Gel Erythros 250ml

    0

  12. Dermagenetic Nzyme 5x2ml
    Serum

    Dermagenetic Nzyme 5x2ml

    Για Σύσφιξη / Αντιγήρανση / Λάμψη, Με Βιταμίνη C

    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  13. Dermagenetic Ratin 2ml
    Serum

    Dermagenetic Ratin 2ml

    Για Σύσφιξη / Αντιγήρανση, Με Ρετινόλη

    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  14. Dermagenetic Face Serum 5x2ml
    Serum

    Dermagenetic Face Serum 5x2ml

    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  15. Dermagenetic Apotox Wash Off Μάσκα Προσώπου 100ml
    Μάσκες Προσώπου & Ματιών

    Dermagenetic Apotox Wash Off Μάσκα Προσώπου 100ml

    για Απολέπιση / Καθαρισμός / Αποτοξίνωση

    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  16. Dermagenetic Fysio Αφρόλουτρο 400ml

    0

  17. Dermagenetic Mati Gel Ματιών 30ml
    Κρέμες Ματιών

    Dermagenetic Mati Gel Ματιών 30ml

    Σακούλες/Αντιγήρανση

    Παράδοσηέως Τρί, 06 ΟκτAd

    0

  18. Dermagenetic Elios SPF20 75ml
    Αντηλιακά

    Dermagenetic Elios SPF20 75ml

    Κατά των Πανάδων

    54,00 € 720 €/lt
    Παράδοσηέως Τρί, 06 Οκτ

    0

  19. Dermagenetic Diorthosis Αντιγηραντική Κρέμα 45ml

    0

  20. Dermagenetic Elios Mat SPF30 75ml
    Αντηλιακά

    Dermagenetic Elios Mat SPF30 75ml

    57,60 € 768 €/lt
    Παράδοσηέως Τρί, 06 Οκτ

    0

  21. Dermagenetic Ενυδατική Κρέμα Ημέρας 50ml

    0

  22. Dermagenetic Elios Mat SPF50 75ml
    Αντηλιακά

    Dermagenetic Elios Mat SPF50 75ml

    60,30 € 804 €/lt
    Παράδοσηέως Τρί, 06 Οκτ

    0

  23. Dermagenetic Elios SPF30 75ml
    Αντηλιακά

    Dermagenetic Elios SPF30 75ml

    Κατά των Πανάδων

    55,80 € 744 €/lt
    Παράδοσηέως Τρί, 06 ΟκτAd

    0

  24. Dermagenetic Microexo For All Skin Types Peeling 100ml
    Peeling & Scrub Προσώπου

    Dermagenetic Microexo For All Skin Types Peeling 100ml

    Αντιγήρανση, Λάμψη, Λείανση Υφής / με AHA οξέα

    69,30 € 693 €/lt
    Παράδοσηέως Τρί, 06 Οκτ

    0

  25. Dermagenetic Repair Complex Gel 50ml
    Serum

    Dermagenetic Repair Complex Gel 50ml

    Για Ενυδάτωση

    Παράδοσηέως Τρί, 06 Οκτ

    0

  26. Dermagenetic Gel Ημέρας για Λάμψη 50ml
  27. Dermagenetic Enriched 50ml
    Serum

    Dermagenetic Enriched 50ml

    Για Λάμψη

    Παράδοσηέως Τρί, 06 Οκτ

    0

  28. Dermagenetic Face Serum 50ml
    Serum

    Dermagenetic Face Serum 50ml

    Για Αντιγήρανση / Λάμψη, Με Ρετινόλη / Βιταμίνη C / Βιταμίνη E

    Παράδοσηέως Τρί, 06 Οκτ

    0

  29. Dermagenetic A-noso Diorthosis 50ml
    Serum

    Dermagenetic A-noso Diorthosis 50ml

    Παράδοσηέως Τρί, 06 Οκτ

    0

  30. Dermagenetic Κρέμα Αδυνατίσματος 290ml

    0

  31. Dermagenetic Vitamin Cs 50ml
    Serum

    Dermagenetic Vitamin Cs 50ml

    Για Αντιγήρανση

    Παράδοσηέως Τρί, 06 Οκτ

    0

  32. Dermagenetic Face Serum 50ml
    Serum

    Dermagenetic Face Serum 50ml

    Για Αντιγήρανση / Ενυδάτωση / Λάμψη, Με Βιταμίνη C

    Παράδοσηέως Τρί, 06 Οκτ

    0

  33. Dermagenetic ANTIOX CREAM Αναπλαστική Κρέμα Ημέρας 50ml

    0

  34. Dermagenetic Anagin Μάσκα Προσώπου 50ml

    0

  35. Dermagenetic Lefko Λευκαντική Κρέμα 50ml

    0

  36. Dermagenetic Bios Μάσκα Προσώπου 10 τμχ x 10ml

    0

  37. Dermagenetic Brightening Ενυδατικό Gel 50ml
    Κρέμες Προσώπου

    Dermagenetic Brightening Ενυδατικό Gel 50ml

    Ηλικία: 20+

    Παράδοσηέως Τρί, 06 ΟκτAd

    0

  38. Dermagenetic Vitamin Cs 30ml
  39. Dermagenetic A-mela Λευκαντικό Gel 50ml

    0

  40. Dermagenetic Eye patches 10 τμχ x 4ml

    0

  41. Dermagenetic Λοσιόν για Επούλωση 100ml

    0

  42. Dermagenetic Lipid Recovery Complex LRC Λοσιόν για Επούλωση 100ml

    0

  43. Dermagenetic Enriched Plat 40ml

    0

  44. Dermagenetic Botolift Cream Αντιγηραντική Κρέμα 75ml
    Κρέμες Προσώπου

    Dermagenetic Botolift Cream Αντιγηραντική Κρέμα 75ml

    Ηλικία: 40+, Συστατικό: Πεπτίδια

    Παράδοσηέως Τρί, 06 Οκτ

    0

  45. Dermagenetic Krokos Συσφικτική Κρέμα 10x3gr

    0

  46. Dermagenetic Elios SPF50 75ml
    Αντηλιακά

    Dermagenetic Elios SPF50 75ml

    Κατά των Πανάδων, Επιδερμίδα: Ευαίσθητη

    55,80 € 744 €/lt
    Παράδοσηέως Τρί, 06 Οκτ

    0

  47. Dermagenetic Oligo Συσφικτική Κρέμα 50ml

    0

  48. Dermagenetic Mati Gel Ματιών 30ml
    Κρέμες Ματιών

    Dermagenetic Mati Gel Ματιών 30ml

    Σακούλες/Αντιγήρανση

    Παράδοσηέως Τρί, 06 Οκτ

    0

  49. Dermagenetic Ενυδατική Κρέμα Ημέρας 50ml

    0

  50. Dermagenetic Diorthosis Αντιγηραντική Κρέμα 45ml

    0

  51. Dermagenetic Elios SPF30 75ml
    Αντηλιακά

    Dermagenetic Elios SPF30 75ml

    Κατά των Πανάδων

    55,80 € 744 €/lt
    Παράδοσηέως Τρί, 06 Οκτ

    0

  52. Dermagenetic Brightening Ενυδατικό Gel 50ml

    0

  53. Dermagenetic Lefko Λευκαντική Κρέμα 50ml

    0

  54. Dermagenetic ANTIOX CREAM Αναπλαστική Κρέμα Ημέρας 50ml

    0

  55. Dermagenetic A-mela Λευκαντικό Gel 50ml

    0