Dr. Melaxin
60 προϊόντα


Peeling & Scrub ΠροσώπουDr. Melaxin Peel Shot Exfoliating Black Rice Peeling 80ml
Λείανση Υφής, Λάμψη, Μαύρα Στίγματα
Ad17,50 € 218,75 €/lt
Κρέμες ΜατιώνDr. Melaxin Eyephalt Κρέμα Ματιών 10ml
Μαύροι Κύκλοι/Σακούλες | με Καφεΐνη
ΠαράδοσηΜεθαύριοAd
Peeling & Scrub ΠροσώπουDr. Melaxin Peel Shot Exfoliating Peeling 80ml
Ενυδάτωση, Ακμή, Λείανση Υφής / με AHA οξέα
Ad19,52 € 244 €/lt- Κρέμες Προσώπου
Dr. Melaxin Necksphalt Συσφικτική Κρέμα Λαιμού 50ml
Συστατικό: Υαλουρονικό Οξύ/Νιασιναμίδη
ΠαράδοσηΜεθαύριο - Serum
Dr. Melaxin Peel Shot Exfoliating Kojic Acid Turmeric 80ml
Για Πανάδες / Ενυδάτωση / Λάμψη, Με Νιασιναμίδη / AHA
ΠαράδοσηΜεθαύριο - Κρέμες Προσώπου
Dr. Melaxin Cactox Pore Relief Συσφικτική Κρέμα 65gr
Συστατικό: Κολλαγόνο/PDRN
ΠαράδοσηΜεθαύριο29,90 € 460 €/kg - Peeling & Scrub Προσώπου
Dr.melaxin Bp Pore Exfoliating 165 Ml 70 Discs
Ενυδάτωση / με AHA οξέα
14,35 € 86,97 €/lt - Κρέμες Ματιών
Dr. Melaxin Eyephalt Κρέμα Ματιών 10gr
Μαύροι Κύκλοι/Σακούλες | με Ρετινόλη
ΠαράδοσηΜεθαύριοAd - Καθαριστικά Προσώπου
Dr. Melaxin Melting Gel Καθαρισμού Προσώπου 150ml
για Έλεγχο λιπαρότητας / Ενυδάτωση, Επιδερμίδα: Μικτή/Λιπαρή
ΠαράδοσηΜεθαύριο16,67 € 111,13 €/lt - Peeling & Scrub Προσώπου
Dr. Melaxin Peel Shot Exfoliating Peeling 80ml
Λείανση Υφής, Ενυδάτωση, Λάμψη
20,99 € 262,38 €/lt - Κρέμες Προσώπου
Dr. Melaxin Exosome Repair Κρέμα κατά της Ερυθρότητας 50gr
Συστατικό: Υαλουρονικό Οξύ/Centella Asiatica
ΠαράδοσηΜεθαύριο21,80 € 436 €/kg - Κρέμες Προσώπου
Dr Melaxin Aqua Ion Moisturizing Cream-gel Face Cream 50 Ml
Συστατικό: Υαλουρονικό Οξύ
ΠαράδοσηΜεθαύριο - Κρέμες Προσώπου
Dr Melaxin Bp Face Cream Pore-refining Cream Bio-spicules 50 G
Συστατικό: Πανθενόλη
17,67 € 353,4 €/kg - Μάσκες Προσώπου & Ματιών
Dr. Melaxin Astaxanthin Whitening Ampoule Μάσκα Προσώπου
για Λεύκανση
ΠαράδοσηΜεθαύριο - Peeling & Scrub Προσώπου
Dr. Melaxin Peel Shot Exfoliating Black Rice Peeling 80ml
Λείανση Υφής, Λάμψη, Μαύρα Στίγματα
ΠαράδοσηΜεθαύριο15,34 € 191,75 €/lt - Κρέμες Ματιών
Dr. Melaxin Eyephalt Κρέμα Ματιών 10ml
Μαύροι Κύκλοι/Σακούλες | με Καφεΐνη
ΠαράδοσηΜεθαύριο - Peeling & Scrub Προσώπου
Dr. Melaxin Peel Shot Exfoliating Peeling 80ml
Ενυδάτωση, Ακμή, Λείανση Υφής / με AHA οξέα
ΠαράδοσηΜεθαύριο19,67 € 245,88 €/lt - Κρέμες Ματιών
Dr. Melaxin Eyephalt Κρέμα Ματιών 10gr
Μαύροι Κύκλοι/Σακούλες | με Ρετινόλη
ΠαράδοσηΜεθαύριο