Ελληνικόν Green Family
4 προϊόντα
Ξηροί Καρποί & Αποξηραμένα ΦρούταΕλληνικόν Green Family Βιολογικοί Κολοκυθόσποροι Χωρίς Αλάτι 250gr
Αποφλοιωμένοι
3,85 € 15,4 €/kg-5%στα 6+ τεμάχιαAd
ΑλεύριΕλληνικόν Green Family Βιολογικό Αλεύρι Καρύδας Χωρίς Γλουτένη 250gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ1,87 € 7,48 €/kg
Ξηροί Καρποί & Αποξηραμένα ΦρούταΕλληνικόν Green Family Βιολογικός Λιναρόσπορος Ωμός Ψίχα 500gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ3,10 € 6,2 €/kg
Ξηροί Καρποί & Αποξηραμένα ΦρούταΕλληνικόν Green Family Βιολογικοί Κολοκυθόσποροι Χωρίς Αλάτι 250gr
Αποφλοιωμένοι
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ3,95 € 15,8 €/kg