1. Folk Υγρή Τροφή 400gr
    Υγρή Τροφή Σκύλων

    Folk Υγρή Τροφή 400gr

    Ενήλικοι Σκύλοι, με Κουνέλι, χωρίς Σιτηρά

    5,58 € 13,95 €/kg

    0

  2. Folk Υγρή Τροφή 800gr
    Υγρή Τροφή Σκύλων

    Folk Υγρή Τροφή 800gr

    με Κουνέλι, χωρίς Σιτηρά

    7,32 € 9,15 €/kg

    0

  3. Folk Υγρή Τροφή 800gr
    Υγρή Τροφή Σκύλων

    Folk Υγρή Τροφή 800gr

    με Ελάφι, χωρίς Σιτηρά

    7,32 € 9,15 €/kg

    0

  4. Folk Υγρή Τροφή 800gr
    Υγρή Τροφή Σκύλων

    Folk Υγρή Τροφή 800gr

    Ενήλικοι Σκύλοι, με Ελάφι, χωρίς Σιτηρά

    7,32 € 9,15 €/kg

    0

  5. Folk 1.6kg
    Ξηρά Τροφή Σκύλων

    Folk 1.6kg

    Μικρόσωμες Φυλές, με Αρνί & Ορτύκι, χωρίς Σιτηρά

    24,19 € 15,12 €/kg

    0

  6. Folk 1.6kg
    Ξηρά Τροφή Σκύλων

    Folk 1.6kg

    Μικρόσωμες Φυλές, με Πάπια, Κουνέλι & Λαγό, χωρίς Σιτηρά

    25,27 € 15,79 €/kg

    0

  7. Folk 1.6kg
    Ξηρά Τροφή Σκύλων

    Folk 1.6kg

    Κουτάβια, Μικρόσωμες Φυλές, με Κουνέλι & Λαγό

    25,33 € 15,83 €/kg

    0

  8. Folk 1.6kg
    Ξηρά Τροφή Σκύλων

    Folk 1.6kg

    Μικρόσωμες Φυλές, με Κρέας & Ψάρια, χωρίς Σιτηρά

    26,17 € 16,36 €/kg

    0

  9. Folk 1.6kg
    Ξηρά Τροφή Σκύλων

    Folk 1.6kg

    Μικρόσωμες Φυλές, με Κρέας, Κουνέλι, Λαγό, Αρνί & Ορτύκι, χωρίς Σιτηρά

    27,75 € 17,34 €/kg

    0

  10. Folk 7kg
    Ξηρά Τροφή Σκύλων

    Folk 7kg

    Μικρόσωμες Φυλές, με Αρνί & Ορτύκι, χωρίς Σιτηρά

    63,81 € 9,12 €/kg

    0

  11. Folk 7kg
    Ξηρά Τροφή Σκύλων

    Folk 7kg

    Μικρόσωμες Φυλές, με Πάπια, Κουνέλι & Λαγό, χωρίς Σιτηρά

    66,64 € 9,52 €/kg

    0

  12. Folk 7kg
    Ξηρά Τροφή Σκύλων

    Folk 7kg

    Ενήλικοι Σκύλοι, Μικρόσωμες Φυλές, με Κρέας, Ψάρια & Ρύζι, χωρίς Σιτηρά

    68,73 € 9,82 €/kg

    0

  13. Folk 7kg
    Ξηρά Τροφή Σκύλων

    Folk 7kg

    Ενήλικοι Σκύλοι, Μικρόσωμες Φυλές, με Ψάρια, χωρίς Σιτηρά

    70,45 € 10,06 €/kg

    0

  14. Folk 7kg
    Ξηρά Τροφή Σκύλων

    Folk 7kg

    Μικρόσωμες Φυλές, με Κρέας, Κουνέλι, Λαγό, Αρνί & Ορτύκι, χωρίς Σιτηρά

    74,25 € 10,61 €/kg

    0

  15. Folk 12kg
    Ξηρά Τροφή Σκύλων

    Folk 12kg

    Μεσαίες & Μεγαλόσωμες Φυλές, με Αρνί & Ορτύκι, χωρίς Σιτηρά

    96,77 € 8,06 €/kg

    0

  16. Folk 12kg
    Ξηρά Τροφή Σκύλων

    Folk 12kg

    Μεσαίες & Μεγαλόσωμες Φυλές, με Πάπια, Κουνέλι & Λαγό, χωρίς Σιτηρά

    99,01 € 8,25 €/kg

    0

  17. Folk 10kg
    Ξηρά Τροφή Σκύλων

    Folk 10kg

    Κουτάβια, Μεσαίες & Μεγαλόσωμες Φυλές, με Κουνέλι & Λαγό, χωρίς Σιτηρά

    99,27 € 9,93 €/kg

    0

  18. Folk 12kg
    Ξηρά Τροφή Σκύλων

    Folk 12kg

    Μεσαίες & Μεγαλόσωμες Φυλές, με Ελάφι, χωρίς Σιτηρά

    103,30 € 8,61 €/kg

    0

  19. Folk 12kg
    Ξηρά Τροφή Σκύλων

    Folk 12kg

    Ενήλικοι Σκύλοι, Μεσαίες & Μεγαλόσωμες Φυλές, με Ψάρια, χωρίς Σιτηρά

    105,52 € 8,79 €/kg

    0

  20. Folk 10kg
    Ξηρά Τροφή Σκύλων

    Folk 10kg

    Κουτάβια, Μικρόσωμες Φυλές, με Κουνέλι & Λαγό, χωρίς Σιτηρά

    109,19 € 10,92 €/kg

    0

  21. Folk 12kg
    Ξηρά Τροφή Σκύλων

    Folk 12kg

    Ενήλικοι Σκύλοι, Μεσαίες & Μεγαλόσωμες Φυλές, με Κρέας, Κουνέλι, Λαγό, Αρνί & Ορτύκι, χωρίς Σιτηρά

    113,42 € 9,45 €/kg

    0