Fraijour
SerumFraijour Alchemic Ginsenoside 25ml
Για Αντιγήρανση, Με Πεπτίδια / Νιασιναμίδη / Πανθενόλη
ΠαράδοσηΜεθαύριοAd
Κρέμες ΠροσώπουFraijour Pro-Moisture Intensive Αναπλαστική Κρέμα 50ml
Συστατικό: Ceramides/Πεπτίδια
-5%στα 2+ τεμάχιαAd
Μάσκες Προσώπου & ΜατιώνFraijour Μάσκα Προσώπου 75gr
για Ενυδάτωση
14,90 € 198,67 €/kg-5%στα 2+ τεμάχιαAd
Καθαριστικά ΠροσώπουFraijour Pro Moisture Αφρός Καθαρισμού Προσώπου 30x1gr
ΠαράδοσηΜεθαύριο24,49 € 816,33 €/kg
Toners ΠροσώπουFraijour Retin-collagen 3d Toning Face Mist 200ml
με Πεπτίδια & Υαλουρονικό Οξύ
ΠαράδοσηΜεθαύριοAd15,90 € 79,5 €/lt- Κρέμες Προσώπου
Fraijour Alchemic Ginsenoside Συσφικτική Κρέμα 50ml
Συστατικό: Κολλαγόνο/Νιασιναμίδη
ΠαράδοσηΜεθαύριο - Καθαριστικά Προσώπου
Fraijour Pro Moisture Enzyme Powder Wash Αφρός Καθαρισμού Προσώπου
για Έλεγχο λιπαρότητας / Αντιοξειδωτική δράση, Επιδερμίδα: Ακνεϊκή
ΠαράδοσηΜεθαύριο - Καθαριστικά Προσώπου
Fraijour Retin-Collagen 3D Λάδι Καθαρισμού Προσώπου 210ml
για Έλεγχο λιπαρότητας / Αντιγήρανση, Επιδερμίδα: Μικτή
15,00 € 71,43 €/lt - Καθαριστικά Προσώπου
Fraijour Yuzu Honey All Clear Cleansing Foam 250 Ml
Επιδερμίδα: Ευαίσθητη
8,77 € 35,08 €/lt - Καθαριστικά Προσώπου
Fraijour Original Artemisia Υγρό Καθαρισμού Προσώπου 200ml
Επιδερμίδα: Ευαίσθητη
10,30 € 51,5 €/lt - Καθαριστικά Προσώπου
Fraijour Original Herb Wormwood Αφρός Καθαρισμού Προσώπου 150ml
Αντιοξειδωτική δράση / Ενυδάτωση, Επιδερμίδα: Ευαίσθητη
ΠαράδοσηΜεθαύριο13,03 € 86,87 €/lt - Καθαριστικά Προσώπου
Fraijour Retin-collagen 3d Core Powder Wash 30 Pcs * 1 G
για Ενυδάτωση, Επιδερμίδα: Μικτή
13,06 € 435,33 €/kg - Κρέμες Ματιών
Fraijour Retin-collagen 3d Core Eye Cream 15 Ml
Σύσφιξη/Ενυδάτωση | με Κολλαγόνο
ΠαράδοσηΜεθαύριοAd - Καθαριστικά Προσώπου
Fraijour Alchemic Ginsenoside Αφρός Καθαρισμού Προσώπου 210ml
για Έλεγχο λιπαρότητας, Επιδερμίδα: Ξηρή/Ακνεϊκή
13,85 € 65,95 €/lt - Σετ Περιποίησης
Fraijour Retin Collagen Σετ Περιποίησης για Ενυδάτωση & Καθαρισμό Προσώπου
Περιέχει: Toner / Κρέμα Ματιών / Κρέμα Προσώπου
- Μάσκες Προσώπου & Ματιών
Fraijour Μάσκα Προσώπου 50ml
για Ενυδάτωση / Απολέπιση / Καθαρισμός
ΠαράδοσηΜεθαύριοAd8,00 € 160 €/lt - Καθαριστικά Προσώπου
Fraijour Original Herb Wormwood Αφρός Καθαρισμού Προσώπου 5ml
για Έλεγχο λιπαρότητας, Επιδερμίδα: Ευαίσθητη
ΠαράδοσηΜεθαύριο1,00 € 200 €/lt - Καθαριστικά Προσώπου
Fraijour Alchemic Ginsenoside Λάδι Καθαρισμού Προσώπου 30ml
για Έλεγχο λιπαρότητας / Αντιγήρανση, Επιδερμίδα: Ευαίσθητη
3,34 € 111,33 €/lt - Toners Προσώπου
Fraijour Alchemic Ginsenoside Herbal Rx Toner 30ml
με Υαλουρονικό Οξύ
3,53 € 117,67 €/lt - Μάσκες Προσώπου & Ματιών
Fraijour Soothing Clay Face Mask Probiotics 75 Ml
για Ενυδάτωση / Λείανση υφής
ΠαράδοσηΜεθαύριο8,23 € 109,73 €/lt - Καθαριστικά Προσώπου
Fraijour Yuzu Honey Balm Καθαρισμού Προσώπου 50ml
για Ενυδάτωση, Επιδερμίδα: Ξηρή
8,42 € 168,4 €/lt - Καθαριστικά Προσώπου
Fraijour Προϊόν Καθαρισμού Προσώπου & Ματιών 80gr
για Έλεγχο λιπαρότητας, Επιδερμίδα: Λιπαρή/Ακνεϊκή
ΠαράδοσηΜεθαύριοAd23,50 € 293,75 €/kg - Μάσκες Προσώπου & Ματιών
Fraijour Μάσκα Προσώπου 75ml
για Ενυδάτωση / Ερυθρότητα / Καταπράυνση
9,23 € 123,07 €/lt - Καθαριστικά Προσώπου
Fraijour Retin-Collagen 3D Αφρός Καθαρισμού Προσώπου 250ml
για Ενυδάτωση / Έλεγχο λιπαρότητας, Επιδερμίδα: Ακνεϊκή
10,89 € 43,56 €/lt - Καθαριστικά Προσώπου
Fraijour Original Herb Wormwood Αφρός Καθαρισμού Προσώπου 20x5ml
Επιδερμίδα: Ευαίσθητη
ΠαράδοσηΜεθαύριο12,00 € 120 €/lt - Καθαριστικά Προσώπου
Fraijour Pro Moisture Bubble Cleanser 200 Ml
Επιδερμίδα: Όλοι οι Τύποι/Ευαίσθητη
12,88 € 64,4 €/lt - Toners Προσώπου
Fraijour Alchemic Ginsenoside Watery Essence Toning Lotion 250ml
με Υαλουρονικό Οξύ
ΠαράδοσηΜεθαύριο13,44 € 53,76 €/lt - Καθαριστικά Προσώπου
Fraijour Pro Moisture Enzyme Cleansing Balm 110
Επιδερμίδα: Ξηρή/Ευαίσθητη
-24%πτώση τιμής - Toners Προσώπου
Fraijour Retin-collagen 3d Core Toner 250 Ml
με Centella Asiatica & Ceramides
13,83 € 55,32 €/lt - Μάσκες Προσώπου & Ματιών
Fraijour Μάσκα Προσώπου 75ml
για Ενυδάτωση / Σύσφιξη / Ερυθρότητα
13,89 € 185,2 €/lt - Serum
Fraijour Alchemic Ginsenoside 25ml
Για Αντιγήρανση, Με Πεπτίδια / Νιασιναμίδη / Πανθενόλη
ΠαράδοσηΜεθαύριο - Toners Προσώπου
Fraijour Alchemic Ginsenoside Herbal Rx Toner 250ml
με Centella Asiatica & Πανθενόλη
ΠαράδοσηΜεθαύριο15,53 € 62,12 €/lt - Κρέμες Προσώπου
Fraijour Yuzu Honey Enriched Ενυδατική Κρέμα 50ml
Συστατικό: Υαλουρονικό Οξύ
ΠαράδοσηΜεθαύριο - Κρέμες Προσώπου
Fraijour Pro-Moisture Intensive Αναπλαστική Κρέμα 50ml
Συστατικό: Ceramides/Πεπτίδια
-5%στα 2+ τεμάχια - Μάσκες Προσώπου & Ματιών
Fraijour Μάσκα Προσώπου 75gr
για Ενυδάτωση
14,90 € 198,67 €/kg-5%στα 2+ τεμάχια - Καθαριστικά Προσώπου
Fraijour Heartleaf Blemish Αφρός Καθαρισμού Προσώπου 250ml
για Μείωση ερυθρότητας, Επιδερμίδα: Ακνεϊκή/Ευαίσθητη
ΠαράδοσηΜεθαύριο18,76 € 75,04 €/lt - Toners Προσώπου
Fraijour Retin-collagen 3d Toning Face Mist 200ml
με Πεπτίδια & Υαλουρονικό Οξύ
ΠαράδοσηΜεθαύριο15,90 € 79,5 €/lt - Κρέμες Ματιών
Fraijour Retin-collagen 3d Core Eye Cream 15 Ml
Σύσφιξη/Ενυδάτωση | με Κολλαγόνο
ΠαράδοσηΜεθαύριο - Μάσκες Προσώπου & Ματιών
Fraijour Μάσκα Προσώπου 50ml
για Ενυδάτωση / Απολέπιση / Καθαρισμός
ΠαράδοσηΜεθαύριο8,00 € 160 €/lt