Frank&Oli
15 προϊόντα



Κέικ, Τσουρέκια & ΚρουασάνFrank&Oli Chocolate Χωρίς Γλουτένη 50gr
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ1,92 € 38,4 €/kg
ΜπισκόταFrank&Oli Μπισκότα Πρωτεΐνης Βρώμης Χωρίς Ζάχαρη Vegan 90gr
Παράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd4,20 € 46,67 €/kg
ΜπισκόταFrank&Oli Μπισκότα Πρωτεΐνης Βρώμης Χωρίς Ζάχαρη Vegan 100gr
Παράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd3,38 € 33,8 €/kg- Βρεφικά & Παιδικά Snacks
Frank & Oli Kids Soft Cookie Hazelnut & Cocoa Μαλακό Μπισκότο Κακάο & Φουντούκια 35g
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ1,51 € 43,14 €/kg - Αλμυρά Snacks
Frank & Oli Smoothie Cookie Pineapple Mango & Coconut Μαλακό Μπισκότο Βρώμης Ανανά Μάνγκο & Καρύδα 50g
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ2,10 € 42 €/kg - Μπισκότα
Frank&Oli Μπισκότα Πρωτεΐνης Βρώμης με Γέμιση Χωρίς Ζάχαρη 50gr
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ2,01 € 40,2 €/kg - Μπισκότα
Frank&Oli Μπισκότα Πρωτεΐνης Βρώμης Χωρίς Ζάχαρη Vegan 90gr
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ3,19 € 35,44 €/kg - Μπισκότα
Frank&Oli Μπισκότα Πρωτεΐνης Βρώμης Χωρίς Ζάχαρη Vegan 100gr
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ3,38 € 33,8 €/kg - Μπισκότα
Frank&Oli Μπισκότα Πρωτεΐνης με Γέμιση Χωρίς Ζάχαρη 50gr
Παράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd2,60 € 52 €/kg - Μπισκότα
Frank&Oli Μπισκότα Πρωτεΐνης με Γέμιση Χωρίς Ζάχαρη 50gr
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ2,01 € 40,2 €/kg