1. GK Hair Conditioner 1000ml
    Conditioner Μαλλιών

    GK Hair Conditioner 1000ml

    για Λάμψη, Αναδόμηση, Ενίσχυση όγκου

    400,84 € 400,84 €/lt
    Ad

    0

  2. GK Hair Αλουμινόφυλλα

    0

  3. GK Hair Μάσκα Μαλλιών 300ml

    0

  4. GK Hair Gold 250ml
    Σαμπουάν

    GK Hair Gold 250ml

    Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι

    19,59 € 78,36 €/lt

    0

  5. GK Hair PH+ Clarifying 300ml
    Σαμπουάν

    GK Hair PH+ Clarifying 300ml

    Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι

    19,36 € 64,53 €/lt
    Ad

    0

  6. Smoothing Hair Cream Gk Hair Best Keratin Volume Ml 100

    0

  7. GK Hair Κρέμα για Λείανση 1000ml

    0

  8. Gk Hair Global Keratin Gk Developer 40 Vol 12% 1000ml

    0

  9. GK Hair Ph+ Clarifying 100ml

    0

  10. GK Hair Hair Care Set

    0

  11. GK Hair Mπωλ

    0

  12. GK Hair Juvenix 10.12 Pearl Lightest Blonde

    0

  13. GK Hair Juvenix 8.1 Light Ash Blond

    0

  14. GK Hair Juvenix 912 Silver Superlightener

    0

  15. Global Keratin Global Keratin Hair Accessories Plastic Bag Clear 19 X 27 Cm

    0

  16. GK Hair Χτένα Μαλλιών

    0

  17. GK Hair Anti-Dandruff 250ml
    Σαμπουάν

    GK Hair Anti-Dandruff 250ml

    Αντιμετώπιση: Πιτυρίδα / Κνησμό, Τύπος Μαλλιών: Βαμμένα

    33,71 €28,11 € 112,44 €/lt
    Ad

    0

  18. Global Keratin Global Keratin Hair Accessories Plastic Bag Clear Small

    0

  19. GK Hair Balancing Conditioner 300ml
    Conditioner Μαλλιών

    GK Hair Balancing Conditioner 300ml

    για Διατήρηση Χρώματος

    55,34 € 184,47 €/lt
    Ad

    0

  20. GK Hair Juvenix 901 Ash Superlightener

    0

  21. GK Hair Deep Conditioner 1000ml
    Conditioner Μαλλιών

    GK Hair Deep Conditioner 1000ml

    για Διατήρηση Χρώματος

    119,66 € 119,66 €/lt
    Ad

    0

  22. GK Hair Juvenix 900s Ultra Natural Superlightener
  23. GK Hair Color Shield Conditioner 650ml
    Conditioner Μαλλιών

    GK Hair Color Shield Conditioner 650ml

    για Διατήρηση Χρώματος

    41,01 € 63,09 €/lt
    Ad

    0

  24. GK Hair Juvenix 9.21
  25. GK Hair Juvenix 6.1 Dark Ash Blonde
  26. GK Hair Juvenix 5.1
  27. GK Hair Juvenix 9.0 Intense Very Light Blonde

    0

  28. GK Hair Juvenix 7.7 Sand Blonde

    0

  29. GK Hair Juvenix 6.91 Iced Chestnut Dark Blonde

    0

  30. GK Hair Juvenix 6.6 Dark Red Blonde

    0

  31. GK Hair Juvexin 7.13 Ash Golden Blonde

    0

  32. GK Hair Juvenix 5.62 Irisee Red Light Brown

    0

  33. GK Hair Μάσκα Μαλλιών

    0

  34. GK Hair Juvexin 6.82 Dark Moka Irisee Blonde

    0

  35. Intensive Regenerating Hair Treatment Gk Hair Best Acai 1000 Ml

    0

  36. GK Hair Juvenix 9.11 Intense Very Light Ash Blonde

    0

  37. Intensive Hair Treatment Against Frizz Gk Hair Best Coco 300 Ml

    0

  38. GK Hair Juvenix 3.6 Dark Red Brown

    0

  39. Color Protection Moisturizing Shampoo Σαμπουάν Αναδόμησης/Θρέψης & Ενυδάτωσης 100ml

    0

  40. GK Hair Juvenix 5.4 Light Copper Brown

    0

  41. GK Hair Juvenix 9.99 Almond

    0

  42. GK Hair Juvexin 8.91 Iced Chestnut Light Blonde

    0

  43. GK Hair Juvenix 907 Sand Superlightener

    0

  44. GK Hair Juvenix 9.43 Coffee

    0

  45. GK Hair Juvenix 9.7 Very Light Sand Blonde

    0

  46. GK Hair Juvenix 8.3 Light Golden Blonde

    0

  47. GK Hair Juvenix 9.3 Very Light Gold Blonde

    0

  48. GK Hair Juvenix 6.22 Intense Irisse

    0

  49. GK Hair Juvexin 8.13 Ash Golden Light Blonde

    0

  50. GK Hair Juvenix 8.43 Golden Copper Light Blond

    0

  51. GK Hair Juvexin 1.00 Super Intense Black

    0

  52. GK Hair Conditioner 1000ml
    Conditioner Μαλλιών

    GK Hair Conditioner 1000ml

    για Λάμψη, Αναδόμηση, Ενίσχυση όγκου

    400,84 € 400,84 €/lt

    0

  53. GK Hair Juvexin 7.17 Matt Blonde

    0

  54. GK Hair Juvexin 8.8 Light Brunette Blonde

    0

  55. GK Hair Μάσκα Μαλλιών 300ml

    0

  56. GK Hair Juvexin 7.8 Brunette Blonde

    0

  57. GK Hair Juvenix 10.7 Sand Lightest Blonde

    0

  58. GK Hair PH+ Clarifying 300ml
    Σαμπουάν

    GK Hair PH+ Clarifying 300ml

    Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι

    20,80 € 69,33 €/lt

    0

  59. GK Hair Juvenix 6.3 Dark Golden Blonde

    0

  60. GK Hair Κρέμα για Λείανση 1000ml

    0