Galenia Skin Care
13 προϊόντα
ΑφρόλουτραGalenia Skin Care Micoxil Αφρόλουτρο 250ml
Ρύθμιση Λιπαρότητας, για Σώμα/Πρόσωπο
Παράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd14,10 € 56,4 €/lt
Προϊόντα Δερματικών ΠαθήσεωνGalenia Skin Care Lenus XL Λοσιόν 500ml
για Ερεθισμούς
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ
Peeling & Scrub ΠροσώπουGalenia Skin Care Keralise Scrub 125ml
Λείανση Υφής, Μαύρα Στίγματα, Ενυδάτωση
Παράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd15,05 € 120,4 €/lt
Προϊόντα Δερματικών ΠαθήσεωνGalenia Skin Care Sebotic Compress Cream Κρέμα 125ml
για Σμηγματορροϊκή Δερματίτιδα
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

Καθαριστικά ΠροσώπουGalenia Skin Care Lipiol Κρέμα Καθαρισμού Προσώπου 100ml
για Ενυδάτωση, Επιδερμίδα: Ξηρή/Ευαίσθητη
Παράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd11,98 € 119,8 €/lt- Κρέμες Προσώπου
Galenia Skin Care Lipiol Viso Ενυδατική Κρέμα 40ml
Συστατικό: Ceramides/Πανθενόλη
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ - Προϊόντα Υγιεινής Ποδιών
Galenia Skin Care Lipiol Intensive Κρέμα Ποδιών 50ml
Σκασμένες Φτέρνες / Ανάπλαση / Ενυδάτωση
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ - Προϊόντα Δερματικών Παθήσεων
Galenia Skin Care Sebotic Compress Cream Κρέμα 125ml
για Σμηγματορροϊκή Δερματίτιδα
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ - Κρέμες Σώματος
Galenia Skin Care Body Lotion 500ml
Ενυδάτωση, για Ξηρή Επιδερμίδα
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ22,59 € 45,18 €/lt - Αφρόλουτρα
Galenia Skin Care Micoxil Αφρόλουτρο 250ml
Ρύθμιση Λιπαρότητας, για Σώμα/Πρόσωπο
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ13,98 € 55,92 €/lt - Peeling & Scrub Προσώπου
Galenia Skin Care Keralise Scrub 125ml
Λείανση Υφής, Μαύρα Στίγματα, Ενυδάτωση
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ15,05 € 120,4 €/lt - Καθαριστικά Προσώπου
Galenia Skin Care Lipiol Κρέμα Καθαρισμού Προσώπου 100ml
για Ενυδάτωση, Επιδερμίδα: Ξηρή/Ευαίσθητη
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ11,98 € 119,8 €/lt