Grizo & Prasino
43 προϊόντα


ΒόταναGrizo & Prasino Μείγμα με Δυόσμο, Λουΐζα, Καλέντουλα Μείγμα Βοτάνων Βιολογικό 15gr
8,10 € 540 €/kg-10%στα 3+ τεμάχιαAd
ΒόταναGrizo & Prasino Μείγμα με Τσουκνίδα, Μαραθόσπορο, Λουϊζα & Πορτοκάλι Μείγμα Βοτάνων Βιολογικό 40gr
7,80 € 195 €/kg-10%στα 3+ τεμάχιαAd

- Μπαχαρικά & Μυρωδικά
Grizo & Prasino Ρίγανη Βιολογικό Προϊόν 50gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ7,50 € 150 €/kg - Βότανα
Grizo & Prasino Μελισσόχορτο Μελισσόχορτο Βιολογικό 15gr
7,00 € 466,67 €/kg-10%στα 3+ τεμάχιαAd - Βότανα
Grizo & Prasino Exhale Μείγμα Με Φύλλα Αρμπαρόριζας, Φύλλα Φασκόμηλου & Περγαμόντο Μείγμα Βοτάνων Βιολογικό 25gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ7,90 € 316 €/kg - Βότανα
Grizo & Prasino Bee Φλάμουρους Μείγμα Βοτάνων Βιολογικό Μίγμα με Φλαμούρι, Χαμομήλι & Μελισσόχορτο 25gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ8,50 € 340 €/kg - Βότανα
Grizo & Prasino Καλέντουλα / Χαμομήλι / Τσάι του Βουνού Καλέντουλας, Χαμομηλιού & Ροδοπέταλα 25gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ8,50 € 340 €/kg - Βότανα
Strawberry Tsatsatsa Δύοσμος+δενρολίβανο+φράουλα+ιβίσκος+παντζάρι 30gr Grizo Prasino
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ8,60 € 286,67 €/kg - Βότανα
Grizo & Prasino Μείγμα με Μελισσόχορτο, Χαμομήλι, Μανταρίνι (Μανταρίλι) Μείγμα Βοτάνων Βιολογικό 30gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ8,90 € 296,67 €/kg - Βότανα
Grizo & Prasino Μελισσόχορτο Μελισσόχορτο Βιολογικό 15gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ6,90 € 460 €/kg - Βότανα
Grizo & Prasino Μείγμα με Τσουκνίδα, Μαραθόσπορο, Λουϊζα & Πορτοκάλι Μείγμα Βοτάνων Βιολογικό 40gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ7,90 € 197,5 €/kg - Βότανα
Grizo & Prasino Μείγμα με Δυόσμο, Λουΐζα, Καλέντουλα Μείγμα Βοτάνων Βιολογικό 15gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ7,90 € 526,67 €/kg