Gynofit
9 προϊόντα
Προϊόντα για την Ευαίσθητη ΠεριοχήGynofit Lactic Acid Gel Ρύθμισης PH 6 x 5ml
Φαγούρα / Ερεθισμός / Φλεγμονές / Κολπίτιδα / Δυσοσμία / Κολπική ξηρότητα
Παράδοσηέως Παρ, 02 ΟκτAd16,60 € 3.320 €/lt
Προϊόντα για την Ευαίσθητη ΠεριοχήGynofit Lactic Acid Gel Ενυδάτωσης & Λίπανσης 6 x 5ml
Φλεγμονές / Κολπίτιδα
13,63 € 2.726 €/lt
Προϊόντα για την Ευαίσθητη ΠεριοχήGynofit Intim Oil Λάδι Ενυδάτωσης & Λίπανσης 100ml
Φαγούρα / Ερεθισμός
Παράδοσηέως Παρ, 02 ΟκτAd13,60 € 136 €/lt
Προϊόντα για την Ευαίσθητη ΠεριοχήGynofit Moisturising Vaginal Gel Ενυδάτωσης & Λίπανσης 6 x 5ml
Φαγούρα / Ερεθισμός
Παράδοσηέως Παρ, 02 Οκτ13,68 € 2.736 €/lt
Προϊόντα για την Ευαίσθητη ΠεριοχήGynofit Gel Ενυδάτωσης & Λίπανσης 5ml
Φαγούρα / Ερεθισμός
Παράδοσηέως Παρ, 02 Οκτ13,29 € 2.658 €/lt

- Προϊόντα για την Ευαίσθητη Περιοχή
Gynofit Lactic Acid Gel Ρύθμισης PH 6 x 5ml
Φαγούρα / Ερεθισμός / Φλεγμονές / Κολπίτιδα / Δυσοσμία / Κολπική ξηρότητα
Παράδοσηέως Παρ, 02 Οκτ14,05 € 2.810 €/lt - Προϊόντα για την Ευαίσθητη Περιοχή
Gynofit Intim Oil Λάδι Ενυδάτωσης & Λίπανσης 100ml
Φαγούρα / Ερεθισμός
Παράδοσηέως Παρ, 02 Οκτ11,50 € 115 €/lt