K-Secret

Κρέμες ΜατιώνK-Secret Seoul 1988 Κρέμα Ματιών 30ml
Αντιγήρανση/Ενυδάτωση | με Bakuchiol
ΠαράδοσηΜεθαύριο
SerumK-Secret Seoul 1988 Retinal Liposome 2% + Black Ginseng 30ml
Για Αντιγήρανση / Λάμψη, Με Bakuchiol / Ρετινάλη / Νιασιναμίδη
ΠαράδοσηΜεθαύριοAd
Κρέμες ΠροσώπουK-Secret Seoul 1988 Αντιγηραντική Κρέμα 50ml
Συστατικό: Ρετινόλη/Βιταμίνη C
ΠαράδοσηΜεθαύριοAd
Κρέμες ΠροσώπουK-Secret Seoul 1988 Κρέμα Ημέρας για Λάμψη 100ml
Συστατικό: Έκκριμα Σαλιγκαριού/Πανθενόλη
ΠαράδοσηΜεθαύριοAd- Κρέμες Προσώπου
K-Secret Seoul 1988 Ενυδατικό Balm Ημέρας 10.7gr
Συστατικό: Κολλαγόνο
17,55 € 1.640,19 €/kg - Μάσκες Προσώπου & Ματιών
K-Secret Μάσκα Προσώπου 60ml
για Ενυδάτωση / Σύσφιξη
ΠαράδοσηΜεθαύριο17,60 € 293,33 €/lt - Αντηλιακά
K-Secret Seoul 1988 Sun: Collagen Complex 7 + Plum SPF50+ 50ml
Αντιγήρανση, Επιδερμίδα: Ξηρή | Ώριμη
19,90 € 398 €/lt - Μάσκες Προσώπου & Ματιών
K-Secret Μάσκα Προσώπου 60ml
για Ενυδάτωση
ΠαράδοσηΜεθαύριο26,00 € 433,33 €/lt - Serum
K-Secret Seoul 1988 Snail Mucin 97% + Rice Essence 100ml
Για Ενυδάτωση / Λάμψη / Ακμή, Με Υαλουρονικό / Έκκριμα Σαλιγκαριού
ΠαράδοσηΜεθαύριοAd - Καθαριστικά Προσώπου
K-Secret Seoul 1988 Λάδι Καθαρισμού Προσώπου 200ml
Αντιοξειδωτική δράση / Έλεγχο λιπαρότητας, Επιδερμίδα: Ακνεϊκή/Ευαίσθητη
ΠαράδοσηΜεθαύριοAd12,00 € 60 €/lt - Κρέμες Ματιών
K-Secret Seoul 1988 Κρέμα Ματιών 30ml
Αντιγήρανση/Ενυδάτωση | με Υαλουρονικό οξύ
ΠαράδοσηΣήμερα - Serum
K-Secret Seoul 1988 Retinal Liposome 2% + Black Ginseng 30ml
Για Αντιγήρανση / Λάμψη, Με Bakuchiol / Ρετινάλη / Νιασιναμίδη
ΠαράδοσηΜεθαύριο - Κρέμες Προσώπου
K-Secret Seoul 1988 Αντιγηραντική Κρέμα 50ml
Συστατικό: Ρετινόλη/Βιταμίνη C
ΠαράδοσηΜεθαύριο - Κρέμες Προσώπου
K-Secret Seoul 1988 Κρέμα Ημέρας για Λάμψη 100ml
Συστατικό: Έκκριμα Σαλιγκαριού/Πανθενόλη
ΠαράδοσηΜεθαύριο - Αντηλιακά
K-Secret Seoul 1988 Pine Tree + Ceramide SPF50+ 50ml
Επιδερμίδα: Ευαίσθητη
ΠαράδοσηΜεθαύριο11,05 € 221 €/lt - Serum
K-Secret Seoul 1988 Snail Mucin 97% + Rice Essence 100ml
Για Ενυδάτωση / Λάμψη / Ακμή, Με Υαλουρονικό / Έκκριμα Σαλιγκαριού
ΠαράδοσηΜεθαύριο - Καθαριστικά Προσώπου
K-Secret Seoul 1988 Λάδι Καθαρισμού Προσώπου 200ml
Αντιοξειδωτική δράση / Έλεγχο λιπαρότητας, Επιδερμίδα: Ακνεϊκή/Ευαίσθητη
ΠαράδοσηΜεθαύριο11,52 € 57,6 €/lt - Κρέμες Προσώπου
K-Secret Seoul 1988 Capsule Αντιγηραντική Κρέμα 50ml
Συστατικό: Νιασιναμίδη
ΠαράδοσηΜεθαύριοAd - Καθαριστικά Προσώπου
K-Secret Seoul 1988 Αφρός Καθαρισμού Προσώπου 150ml
Καταπράυνση / Έλεγχο λιπαρότητας, Επιδερμίδα: Ακνεϊκή/Ευαίσθητη
ΠαράδοσηΜεθαύριοAd10,50 € 70 €/lt - Καθαριστικά Προσώπου
K-Secret Seoul 1988 Αφρός Καθαρισμού Προσώπου 150ml
Καταπράυνση / Έλεγχο λιπαρότητας, Επιδερμίδα: Ακνεϊκή/Ευαίσθητη
ΠαράδοσηΜεθαύριο9,99 € 66,6 €/lt