Κτήμα Μπαϊρακτάρη
19 προϊόντα
ΚρασιάΚτήμα Μπαϊρακτάρη Rock N Rose Ροζέ Ημίξηρο Νεμέας 750ml
Ποικιλία: Αγιωργίτικο / Μαλαγουζιά
Ad9,00 € 12 €/lt

ΚρασιάΚτήμα Μπαϊρακτάρη 3/.13 Ερυθρό Ημίγλυκο Νεμέας 750ml
Ποικιλία: Αγιωργίτικο
ΠαράδοσηΜεθαύριο9,00 € 12 €/lt
ΚρασιάΚτήμα Μπαϊρακτάρη Μονόλιθος Λευκό Ξηρό 750ml
Ποικιλία: Sauvignon Blanc / Ασύρτικο / Μαλαγουζιά
Ad10,20 € 13,6 €/lt
ΚρασιάΚτήμα Μπαϊρακτάρη Μονόλιθος Ερυθρό Ξηρό Νεμέας 750ml
Ποικιλία: Αγιωργίτικο
ΠαράδοσηΜεθαύριο6,40 € 8,53 €/lt
- Κρασιά
Κτήμα Μπαϊρακτάρη Μονόλιθος Λευκό Γλυκό 750ml
Ποικιλία: Μαλαγουζιά / Ασύρτικο / Μοσχάτο
9,20 € 12,27 €/lt - Κρασιά
Κτήμα Μπαϊρακτάρη Μονόλιθος Ροζέ Ξηρό Νεμέας 750ml
Ποικιλία: Αγιωργίτικο / Ασύρτικο
Ad10,20 € 13,6 €/lt - Κρασιά
Κτήμα Μπαϊρακτάρη Ερυθρό Ξηρό 750ml
Ποικιλία: Αγιωργίτικο / Cabernet Sauvignon
52,69 € 70,25 €/lt - Κρασιά
Κτήμα Μπαϊρακτάρη Rock N Rose Ροζέ Ημίξηρο Νεμέας 750ml
Ποικιλία: Αγιωργίτικο / Μαλαγουζιά
ΠαράδοσηΜεθαύριο7,70 € 10,27 €/lt - Κρασιά
Κτήμα Μπαϊρακτάρη Μονόλιθος Λευκό Ξηρό 750ml
Ποικιλία: Sauvignon Blanc / Ασύρτικο / Μαλαγουζιά
9,30 € 12,4 €/lt - Κρασιά
Κτήμα Μπαϊρακτάρη Μονόλιθος Ροζέ Ξηρό Νεμέας 750ml
Ποικιλία: Αγιωργίτικο / Ασύρτικο
8,59 € 11,45 €/lt