Λαφαζάνης
ΚρασιάΛαφαζάνης Πρόρωγος Ερυθρό Ημίγλυκο Νεμέας 750ml
Ποικιλία: Merlot / Αγιωργίτικο / Μοσχάτο Τυρνάβου
Παράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAd5,20 € 6,93 €/lt


ΚρασιάΛαφαζάνης Πρόρωγος Ροζέ Ημίγλυκο 750ml
Ποικιλία: Αγιωργίτικο / Μοσχοφίλερο / Ροδίτης
Ad5,74 € 7,65 €/lt
ΚρασιάΛαφαζάνης Πρόρωγος Λευκό Ξηρό Νεμέας 750ml
Ποικιλία: Μοσχοφίλερο / Ροδίτης / Σαββατιανό
Ad5,08 € 6,77 €/lt- Κρασιά
Λαφαζάνης Πρόρωγος Λευκό Ημίγλυκο Νεμέας 750ml
Ποικιλία: Μοσχάτο / Μοσχοφίλερο / Ροδίτης
Παράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAd4,99 € 6,65 €/lt - Κρασιά
Λαφαζάνης Γεωμετρία Ερυθρό Ξηρό Νεμέας 750ml
Ποικιλία: Αγιωργίτικο
Παράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAd10,80 € 14,4 €/lt - Κρασιά
Λαφαζάνης Πρόρωγος Ροζέ Ξηρό Νεμέας 750ml
Ποικιλία: Αγιωργίτικο / Μοσχάτο / Ροδίτης
Ad5,21 € 6,95 €/lt - Κρασιά
Λαφαζάνης Electus Λευκό Ξηρό Νεμέας 750ml
Ποικιλία: Μοσχοφίλερο
Παράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAd7,70 € 10,27 €/lt - Κρασιά
Λαφαζάνης Ορόσημο Λευκό Ξηρό 750ml
Ποικιλία: Sauvignon Blanc
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ13,00 € 17,33 €/lt - Κρασιά
Λαφαζάνης Ορόσημο Ερυθρό Ξηρό 750ml
Ποικιλία: Cabernet Franc / Cabernet Sauvignon / Merlot / Syrah
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ16,30 € 21,73 €/lt - Κρασιά
Λαφαζάνης Geometria Λευκό Ξηρό 750ml
Ποικιλία: Μαλαγουζιά
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ11,40 € 15,2 €/lt - Κρασιά
Λαφαζάνης Πρόρωγος Ερυθρό Ημίγλυκο Νεμέας 750ml
Ποικιλία: Merlot / Αγιωργίτικο / Μοσχάτο Τυρνάβου
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ5,00 € 6,67 €/lt - Κρασιά
Λαφαζάνης Πρόρωγος Ερυθρό Ξηρό Νεμέας 750ml
Ποικιλία: Merlot / Αγιωργίτικο
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ4,50 € 6 €/lt - Κρασιά
Λαφαζάνης Πρόρωγος Ροζέ Ημίγλυκο 750ml
Ποικιλία: Αγιωργίτικο / Μοσχοφίλερο / Ροδίτης
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ5,00 € 6,67 €/lt - Κρασιά
Λαφαζάνης Πρόρωγος Λευκό Ξηρό Νεμέας 750ml
Ποικιλία: Μοσχοφίλερο / Ροδίτης / Σαββατιανό
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ4,30 € 5,73 €/lt - Κρασιά
Λαφαζάνης Πρόρωγος Λευκό Ημίγλυκο Νεμέας 750ml
Ποικιλία: Μοσχάτο / Μοσχοφίλερο / Ροδίτης
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ5,00 € 6,67 €/lt - Κρασιά
Λαφαζάνης Γεωμετρία Λευκό Ξηρό Νεμέας 750ml
Ποικιλία: Ασύρτικο
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ11,10 € 14,8 €/lt - Κρασιά
Λαφαζάνης Πρόρωγος Ροζέ Ξηρό Νεμέας 750ml
Ποικιλία: Αγιωργίτικο / Μοσχάτο / Ροδίτης
5,21 € 6,95 €/lt - Κρασιά
Λαφαζάνης Electus Λευκό Ξηρό Νεμέας 750ml
Ποικιλία: Μοσχοφίλερο
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ7,70 € 10,27 €/lt