Laurence - Galerie de Chocolat
38 προϊόντα

ΣοκολάτεςLaurence - Galerie de Chocolat Πουράκια Γάλακτος Πραλίνα 110gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ4,50 € 40,91 €/kg




- Σοκολάτες
Laurence - Galerie de Chocolat Σοκολάτα Πραλίνα 110gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ3,50 € 31,82 €/kg - Σοκολάτες
Laurence - Galerie de Chocolat Σοκολάτα Γάλακτος με Ροδοπέταλα 100gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ4,70 € 47 €/kg - Σοκολάτες
Laurence - Galerie de Chocolat Σοκολάτα Λευκή με Πορτοκάλι 80gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ4,90 € 61,25 €/kg - Σοκολάτες
Laurence - Galerie de Chocolat Chommelier Σοκολάτα Υγείας με Βύσσινο & Ροδοπέταλα 100gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ5,10 € 51 €/kg - Σοκολάτες
Laurence - Galerie de Chocolat Chommelier Pairings Σοκολάτα Ruby Ροζέ Κρασί με Ρόδι & Κομματάκια Φράουλας Ruby 100gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ5,99 € 59,9 €/kg - Σοκολάτες
Choco Pizza Σοκολάτα Γάλακτος Chocoballs 80g Laurence
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ4,90 € 61,25 €/kg - Σοκολάτες
Laurence - Galerie de Chocolat Σοκολάτα Λευκή Φράουλα 80gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ4,90 € 61,25 €/kg - Σοκολάτες
Signature Λευκή Σοκολάτα Μπισκότο Κράνμπερι 100g Laurence
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ4,40 € 44 €/kg - Σοκολάτες
Laurence - Galerie de Chocolat Signature Σοκολάτα Γάλακτος με Μπισκότο 100gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ4,70 € 47 €/kg - Σοκολάτες
Laurence - Galerie de Chocolat Ruby Σοκολάτα Ruby Berries 80gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ5,90 € 73,75 €/kg - Σοκολάτες
Laurence - Galerie de Chocolat Πουράκια Γάλακτος Πραλίνα 120gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ3,50 € 29,17 €/kg - Σοκολάτες
Laurence - Galerie de Chocolat Σοκολάτα Υγείας 80gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ4,90 € 61,25 €/kg - Σοκολάτες
Laurence - Galerie de Chocolat Πουράκια Υγείας με Πραλίνα Φουντουκιού 120gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ3,50 € 29,17 €/kg - Σοκολάτες
Choco Pizza Λευκή Σοκολάτα Άρωμα Λεμόνι Μπισκότο 100g Laurence
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ4,90 € 49 €/kg - Σοκολάτες
Laurence - Galerie de Chocolat State Of The Art Σοκολάτα Λευκή Φιστίκι 80gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ4,90 € 61,25 €/kg - Σοκολάτες
Laurence - Galerie de Chocolat State Of The Art Σοκολάτα Υγείας Cherry 80gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ4,90 € 61,25 €/kg - Σοκολάτες
Laurence - Galerie de Chocolat Γκοφρέτα Γάλακτος Πραλίνα 330gr 12τμχ
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ14,00 € 3,54 €/kg - Σοκολάτες
Laurence - Galerie de Chocolat Signature Σοκολάτα Υγείας Φράουλα 100gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ4,70 € 47 €/kg - Σοκολάτες
Laurence - Galerie de Chocolat Γκοφρέτα Γάλακτος Πραλίνα 330gr 12τμχ
-20%πτώση τιμήςΠαράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ - Σοκολάτες
Laurence - Galerie de Chocolat Chommelier Pairings Σοκολάτα Λευκή Λευκό Κρασί με Λεμόνι & Κίτρο 100gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ5,10 € 51 €/kg