Λάβδας
249 προϊόντα
Καραμέλες, Γλειφιτζούρια & ΤσίχλεςΛάβδας Καραμέλες με Γεύση Μαστίχα Χίου Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης 150gr
ΠαράδοσηΜεθαύριοAd3,02 € 20,13 €/kg
Καραμέλες, Γλειφιτζούρια & ΤσίχλεςΚαραμέλες Λαβδας O'lei Ανάμεικτη 500 Γρ
9,90 € 19,8 €/kg-5%στα 6+ τεμάχιαΠαράδοσηΜεθαύριοAd



- Καραμέλες, Γλειφιτζούρια & Τσίχλες
Λάβδας Ζελεδάκια 500gr
5,60 € 11,2 €/kg-5%στα 6+ τεμάχιαΠαράδοσηΜεθαύριοAd - Καραμέλες, Γλειφιτζούρια & Τσίχλες
Λάβδας Καραμέλες Toffee με Γεύση Γάλακτος 250gr
ΠαράδοσηΜεθαύριο2,90 € 11,6 €/kg - Καραμέλες, Γλειφιτζούρια & Τσίχλες
Λάβδας Καραμέλες Οlei με Γεύση Καφέ Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης 250gr
ΠαράδοσηΜεθαύριοAd5,00 € 20 €/kg - Καραμέλες, Γλειφιτζούρια & Τσίχλες
Λάβδας Καραμέλες Olei με Γεύση Καφέ Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης 500gr
9,90 € 19,8 €/kg-5%στα 6+ τεμάχιαΠαράδοσηΜεθαύριοAd - Καραμέλες, Γλειφιτζούρια & Τσίχλες
Καραμέλες Toffee Fruit Mellow Λάβδας 1000gr
ΠαράδοσηΜεθαύριο10,80 € 10,8 €/kg - Καραμέλες, Γλειφιτζούρια & Τσίχλες
Λάβδας Καραμέλες με Γεύση Γάλακτος 1000gr
ΠαράδοσηΜεθαύριο11,80 € 11,8 €/kg - Καραμέλες, Γλειφιτζούρια & Τσίχλες
Λάβδας Καραμέλες Olei με Γεύση Καφέ Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης 500gr
9,90 € 19,8 €/kg-5%στα 6+ τεμάχιαΠαράδοσηΜεθαύριο