Lilifruit
3 προϊόντα
Ξηροί Καρποί & Αποξηραμένα ΦρούταLilifruit Βιολογικοί Χουρμάδες με Ζάχαρη 150gr
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ6,40 € 42,67 €/kg
Ξηροί Καρποί & Αποξηραμένα ΦρούταLilifruit Βιολογικά Δαμάσκηνα 150gr
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ7,05 € 47 €/kg
Ξηροί Καρποί & Αποξηραμένα ΦρούταLilifruit Βιολογικά Βερίκοκα 150gr
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ9,60 € 64 €/kg