Lockhart's
Κεριά Μαλλιών, Πηλοί & ΠομάδεςLockhart's Goon Grease Πηλός Water Based Firm Hold 105gr
Δυνατό Κράτημα, για Λάμψη, Βάση Νερού
ΠαράδοσηΜεθαύριοAd22,95 € 218,57 €/kg
Κεριά Μαλλιών, Πηλοί & ΠομάδεςLockhart's Anti-Gravity Paste 105gr
Μεσαίο Κράτημα, Ματ Αποτέλεσμα
ΠαράδοσηΜεθαύριοAd24,95 € 237,62 €/kg
Κεριά Μαλλιών, Πηλοί & ΠομάδεςLockhart's Paradox Pomade 105gr
Δυνατό Κράτημα, για Λάμψη, Βάση Νερού
19,74 € 188 €/kg
Κεριά Μαλλιών, Πηλοί & ΠομάδεςLockhart's Fätte Clay Water Based Hair Wax 96g
Δυνατό Κράτημα, για Φυσικό Look, Βάση Νερού
ΠαράδοσηΜεθαύριοAd25,95 € 270,31 €/kg
Κρέμες Φορμαρίσματος ΜαλλιώνLockhart's Groom Κρέμα Μαλλιών για Διαμόρφωση με Ελαφρύ Κράτημα 105gr
ΠαράδοσηΜεθαύριοAd14,00 € 133,33 €/kg- Κεριά Μαλλιών, Πηλοί & Πομάδες
Lockhart's Hair Pomade 113gr
Μεσαίο Κράτημα, για Λάμψη, Βάση Λαδιού
19,74 € 174,69 €/kg - Κεριά Μαλλιών, Πηλοί & Πομάδες
Lockhart's Goon Grease Oil-based Hair Pomade 96g
Δυνατό Κράτημα, για Λάμψη, Βάση Λαδιού
17,43 € 181,56 €/kg - Κεριά Μαλλιών, Πηλοί & Πομάδες
Lockhart's Unorthodox Κερί Water Based Goon Grease 105gr
Δυνατό Κράτημα, για Λάμψη, Βάση Νερού
19,74 € 188 €/kg - Κεριά Μαλλιών, Πηλοί & Πομάδες
Lockhart's Matt Clay Hair Wax 96g
Μεσαίο Κράτημα, Ματ, Βάση Λαδιού
20,16 € 210 €/kg - Κεριά Μαλλιών, Πηλοί & Πομάδες
Lockhart's Nevermore Matte Paste Hair Wax 96g
Δυνατό Κράτημα, Ματ, Βάση Νερού
21,84 € 227,5 €/kg - Κεριά Μαλλιών, Πηλοί & Πομάδες
Lockhart's Death Pomade 105gr
Μεσαίο Κράτημα, για Λάμψη, Βάση Λαδιού
19,00 € 180,95 €/kg - Κεριά Μαλλιών, Πηλοί & Πομάδες
Lockhart's Hair Pomade 113gr
Ελαφρύ Κράτημα, για Λάμψη, Βάση Λαδιού
19,74 € 174,69 €/kg - Κεριά Μαλλιών, Πηλοί & Πομάδες
Lockhart's Hair Pomade 113gr
Δυνατό Κράτημα, για Λάμψη, Βάση Λαδιού
19,74 € 174,69 €/kg - Κεριά Μαλλιών, Πηλοί & Πομάδες
Lockhart's Transcend Wax Clay Hair Wax 96g
Δυνατό Κράτημα, για Φυσικό Look, Βάση Λαδιού
21,84 € 227,5 €/kg - Κεριά Μαλλιών, Πηλοί & Πομάδες
Lockhart's Fire And Brimstone Pomade 113gr
Μεσαίο Κράτημα, για Λάμψη, Βάση Λαδιού
22,00 € 194,69 €/kg - Κεριά Μαλλιών, Πηλοί & Πομάδες
Lockhart's Matte Clay Paste 105gr
Μεσαίο Κράτημα, Ματ Αποτέλεσμα
22,00 € 209,52 €/kg - Κεριά Μαλλιών, Πηλοί & Πομάδες
Lockhart's Goon Grease Πηλός Water Based Firm Hold 105gr
Δυνατό Κράτημα, για Λάμψη, Βάση Νερού
19,74 € 188 €/kg - Κεριά Μαλλιών, Πηλοί & Πομάδες
Lockhart's Fätte Clay Water Based Hair Wax 96g
Δυνατό Κράτημα, για Φυσικό Look, Βάση Νερού
21,84 € 227,5 €/kg - Κεριά Μαλλιών, Πηλοί & Πομάδες
Lockhart's Anti-Gravity Paste 105gr
Μεσαίο Κράτημα, Ματ Αποτέλεσμα
ΠαράδοσηΜεθαύριο24,95 € 237,62 €/kg - Κρέμες Φορμαρίσματος Μαλλιών
Lockhart's Groom Κρέμα Μαλλιών για Διαμόρφωση με Ελαφρύ Κράτημα 105gr
ΠαράδοσηΜεθαύριο14,00 € 133,33 €/kg