1. Luvum Bamboo SPF50+ 50ml
    Αντηλιακά

    Luvum Bamboo SPF50+ 50ml

    19,32 € 386,4 €/lt
    Παράδοσηέως Πέμ, 01 ΟκτAd

    0

  2. Luvum Lip Serum 4gr

    0

  3. Luvum Gel Καθαρισμού Προσώπου 200ml
    Καθαριστικά Προσώπου

    Luvum Gel Καθαρισμού Προσώπου 200ml

    για Έλεγχο λιπαρότητας / Ενυδάτωση, Επιδερμίδα: Ευαίσθητη

    13,28 € 66,4 €/lt
    Παράδοσηέως Πέμ, 01 ΟκτAd

    0

  4. Luvum Sheet Mask
    Μάσκες Προσώπου & Ματιών

    Luvum Sheet Mask

    για Απολέπιση / Καθαρισμός / Σύσφιξη

    Παράδοσηέως Πέμ, 01 Οκτ

    0

  5. Luvum Sheet Mask
    Μάσκες Προσώπου & Ματιών

    Luvum Sheet Mask

    για Ενυδάτωση / Αντιγήρανση

    Παράδοσηέως Πέμ, 01 ΟκτAd

    0

  6. Luvum Κρέμα Χεριών 50ml
    Κρέμες Χεριών

    Luvum Κρέμα Χεριών 50ml

    Ενυδατική, Για Σκασμένα Χέρια

    7,19 € 143,8 €/lt
    Παράδοσηέως Πέμ, 01 Οκτ

    0

  7. Luvum Pore Deep Cleansing Καθαρισμού Προσώπου
    Καθαριστικά Προσώπου

    Luvum Pore Deep Cleansing Καθαρισμού Προσώπου

    για Έλεγχο λιπαρότητας / Ενυδάτωση, Επιδερμίδα: Ακνεϊκή

    Παράδοσηέως Πέμ, 01 ΟκτAd

    0

  8. Luvum Κρέμα Χεριών 50ml
    Κρέμες Χεριών

    Luvum Κρέμα Χεριών 50ml

    Ενυδατική

    9,70 € 194 €/lt
    Παράδοσηέως Πέμ, 01 Οκτ

    0

  9. Luvum Pore Deep Pads Καθαρισμού Προσώπου
    Καθαριστικά Προσώπου

    Luvum Pore Deep Pads Καθαρισμού Προσώπου

    για Έλεγχο λιπαρότητας, Επιδερμίδα: Ακνεϊκή

    Παράδοσηέως Πέμ, 01 Οκτ

    0

  10. Luvum Toning Pads 60τμχ
    Toners Προσώπου

    Luvum Toning Pads 60τμχ

    με Υαλουρονικό Οξύ

    Παράδοσηέως Πέμ, 01 Οκτ

    0

  11. Luvum Sheet Mask 5τμχ
    Μάσκες Προσώπου & Ματιών

    Luvum Sheet Mask 5τμχ

    για Απολέπιση / Καθαρισμός / Σύσφιξη

    Παράδοσηέως Πέμ, 01 Οκτ

    0

  12. Luvum Sheet Mask 5τμχ
    Μάσκες Προσώπου & Ματιών

    Luvum Sheet Mask 5τμχ

    για Ενυδάτωση / Αντιγήρανση / Καθαρισμός

    Παράδοσηέως Πέμ, 01 Οκτ

    0

  13. Luvum Bamboo Ενυδατική Κρέμα Ημέρας 70ml
    Κρέμες Προσώπου

    Luvum Bamboo Ενυδατική Κρέμα Ημέρας 70ml

    Συστατικό: Υαλουρονικό Οξύ

    Παράδοσηέως Πέμ, 01 Οκτ

    0

  14. Luvum Bamboo Hyaluronic Moisture 50ml
    Serum

    Luvum Bamboo Hyaluronic Moisture 50ml

    Για Ενυδάτωση, Με Υαλουρονικό

    Παράδοσηέως Πέμ, 01 Οκτ

    0

  15. Luvum Bamboo SPF50+ 50ml
    Αντηλιακά

    Luvum Bamboo SPF50+ 50ml

    18,45 € 369 €/lt
    Παράδοσηέως Πέμ, 01 Οκτ

    0

  16. Luvum Gel Καθαρισμού Προσώπου 200ml
    Καθαριστικά Προσώπου

    Luvum Gel Καθαρισμού Προσώπου 200ml

    για Έλεγχο λιπαρότητας / Ενυδάτωση, Επιδερμίδα: Ευαίσθητη

    13,10 € 65,5 €/lt
    Παράδοσηέως Πέμ, 01 Οκτ

    0

  17. Luvum Super Food Oil 30ml
    Serum

    Luvum Super Food Oil 30ml

    Για Αντιγήρανση

    Παράδοσηέως Πέμ, 01 ΟκτAd

    0

  18. Luvum Sheet Mask
    Μάσκες Προσώπου & Ματιών

    Luvum Sheet Mask

    για Ενυδάτωση / Αντιγήρανση

    Παράδοσηέως Πέμ, 01 Οκτ

    0

  19. Luvum Slow Aging Phyto Αντιγηραντική Κρέμα Ημέρας 50ml
    Κρέμες Προσώπου

    Luvum Slow Aging Phyto Αντιγηραντική Κρέμα Ημέρας 50ml

    Ηλικία: 45+, Συστατικό: Κολλαγόνο

    Παράδοσηέως Πέμ, 01 ΟκτAd

    0

  20. Luvum Pore Deep Cleansing Καθαρισμού Προσώπου
    Καθαριστικά Προσώπου

    Luvum Pore Deep Cleansing Καθαρισμού Προσώπου

    για Έλεγχο λιπαρότητας / Ενυδάτωση, Επιδερμίδα: Ακνεϊκή

    Παράδοσηέως Πέμ, 01 Οκτ

    0

  21. Luvum Super Food Oil 30ml
    Serum

    Luvum Super Food Oil 30ml

    Για Αντιγήρανση

    Παράδοσηέως Πέμ, 01 Οκτ

    0

  22. Luvum Slow Aging Phyto Αντιγηραντική Κρέμα Ημέρας 50ml
    Κρέμες Προσώπου

    Luvum Slow Aging Phyto Αντιγηραντική Κρέμα Ημέρας 50ml

    Ηλικία: 45+, Συστατικό: Κολλαγόνο

    Παράδοσηέως Πέμ, 01 Οκτ

    0