Mineral Beauty System
22 προϊόντα
Κρέμες ΠροσώπουMineral Beauty System Ενυδατική Κρέμα 50ml
Συστατικό: Κάνναβη
-10%στα 2+ τεμάχιαΠαράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ
Καθαριστικά ΠροσώπουMineral Beauty System Gel Καθαρισμού Προσώπου 150ml
για Ενυδάτωση
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ7,90 € 52,67 €/lt
ΣαμπουάνMineral Beauty System Mud 300ml
Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι
-10%στα 2+ τεμάχιαΠαράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ
ΣαμπουάνMineral Beauty System Σαμπουάν 300ml
Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι
9,90 € 33 €/lt-10%στα 2+ τεμάχιαΠαράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ
Κρέμες ΧεριώνMineral Beauty System Κρέμα Χεριών & Νυχιών 100ml
Ενυδατική, Για Σκασμένα Χέρια
9,90 € 99 €/lt-10%στα 2+ τεμάχιαΠαράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ
ΑφρόλουτραMineral Beauty System Shower Gel 300ml
Ενυδάτωση, για Σώμα
9,90 € 33 €/lt-10%στα 2+ τεμάχιαΠαράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ
Προϊόντα Υγιεινής ΠοδιώνMineral Beauty System Κρέμα Ποδιών 100ml
-10%στα 2+ τεμάχιαΠαράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ- Σαμπουάν
Mineral Beauty System Anti Dandruff 300ml
Αντιμετώπιση: Πιτυρίδα, Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι
-10%στα 2+ τεμάχιαΠαράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ - Κρέμες Σώματος
Mineral Beauty System Body Butter 300ml
Ενυδάτωση
11,00 € 36,67 €/lt-10%στα 2+ τεμάχιαΠαράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ - Κρέμες Σώματος
Mineral Beauty System Body Butter 300ml
Ενυδάτωση
11,00 € 36,67 €/lt-10%στα 2+ τεμάχιαΠαράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ - Peeling & Scrub Σώματος
Mineral Beauty System Dead Sea Spa Salt & Oil Scrub Σώματος 300ml
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ11,90 € 39,67 €/lt - Peeling & Scrub Σώματος
Mineral Beauty System Dead Sea Salt & Lemongrass Scrub Σώματος 300ml
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ11,90 € 39,67 €/lt - Κρέμες Σώματος
Mineral Beauty System Body Cream 50ml
Αντιγήρανση, για Κάθε Τύπο Επιδερμίδας
12,90 € 258 €/lt-10%στα 2+ τεμάχιαΠαράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ - Άλατα Μπάνιου
Άλατα Μπάνιου Original σε Κρυστάλλους με Άρωμα Lavender 500gr
12,90 €11,61 €-1,29 €για Plus μέληΠαράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ - Άλατα Μπάνιου
Άλατα Μπάνιου Original σε Κρυστάλλους 500gr
12,90 €11,61 €-1,29 €για Plus μέληΠαράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ - Μάσκες Προσώπου & Ματιών
Mineral Beauty System Μάσκα Προσώπου 50ml
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ12,90 € 258 €/lt - Μάσκες Προσώπου & Ματιών
Mineral Beauty System Pure Mud Mask Μάσκα Προσώπου 450gr
για Ερυθρότητα
-10%στα 2+ τεμάχιαΠαράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ - Κρέμες Ματιών
Mineral Beauty System Dead Sea Gel Ματιών 50ml
Αντιγήρανση/Σύσφιξη | με Aloe Vera
-10%στα 2+ τεμάχιαΠαράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ - Άλατα Μπάνιου
Άλατα Μπάνιου Original σε Κρυστάλλους με Άρωμα Vanilla 500gr
-10%στα 2+ τεμάχιαΠαράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ - Αφρόλουτρα
Mineral Beauty System Pure Dead Sea Water Αφρόλουτρο
για Πρόσωπο
-10%στα 2+ τεμάχιαΠαράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ - Μάσκες Μαλλιών
Mineral Beauty System Antistress Mud Μάσκα Μαλλιών 200ml
14,90 € 74,5 €/lt-10%στα 2+ τεμάχιαΠαράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ