1. Paglieri Πούδρα Fresco 200ml

    0

  2. Paglieri Classico 48h Spray 50ml

    0

  3. Paglieri Classico 48h Spray 150ml
    Αποσμητικά

    Paglieri Classico 48h Spray 150ml

    Για Ευαίσθητες Επιδερμίδες, Χωρίς Λεκέδες

    4,07 € 27,13 €/lt
    Ad

    0

  4. Paglieri Πούδρα Felce Azzurra Fresco Talco 150ml

    0

  5. Paglieri Felce Azzurra Moon Flowers Αφρόλουτρο Με Χαλαρωτικό Άρωμα 650ml
    Αφρόλουτρα

    Paglieri Felce Azzurra Moon Flowers Αφρόλουτρο Με Χαλαρωτικό Άρωμα 650ml

    Ενυδάτωση/Αναζωογόνηση/Τόνωση, για Σώμα

    3,11 € 4,79 €/lt
    Ad

    0

  6. Paglieri Shower Gel 50ml
    Αφρόλουτρα

    Paglieri Shower Gel 50ml

    για Σώμα

    0,85 € 17 €/lt
    ΠαράδοσηΜεθαύριο

    0

  7. Paglieri Spray 150ml
    Αποσμητικά

    Paglieri Spray 150ml

    Για Ευαίσθητες Επιδερμίδες

    4,07 € 27,13 €/lt
    Ad

    0

  8. Paglieri Υγρό Πατώματος 1lt

    0

  9. Paglieri Mint & Lime Εσπεριδοειδή 300ml

    0

  10. Paglieri Shower Gel 650ml

    0

  11. Paglieri White Musk Shower Gel 250ml
    Αφρόλουτρα

    Paglieri White Musk Shower Gel 250ml

    Χαλάρωση, για Σώμα

    1,48 € 5,92 €/lt

    0

  12. Paglieri Ebano e Vaniglia Αφρόλουτρο 650ml
    Αφρόλουτρα

    Paglieri Ebano e Vaniglia Αφρόλουτρο 650ml

    Καταπράυνση, για Σώμα

    2,78 € 4,28 €/lt
    ΠαράδοσηΜεθαύριο

    0

  13. Paglieri Ανταλλακτικό Συσκευής Πρίζας Fiori Di Luna 20ml

    0

  14. Paglieri Saponello Σαμπουάν 400ml

    0

  15. Paglieri Roll-On 50ml

    0

  16. Paglieri Uomo U 48h Spray 150ml
    Αποσμητικά

    Paglieri Uomo U 48h Spray 150ml

    2,99 € 19,93 €/lt
    ΠαράδοσηΜεθαύριο

    0

  17. Paglieri Ανταλλακτικό Κρεμοσάπουνο Mint & Lime 500ml
    Κρεμοσάπουνα

    Paglieri Ανταλλακτικό Κρεμοσάπουνο Mint & Lime 500ml

    Ανταλλακτικό / Refill

    2,36 € 4,72 €/lt
    Ad

    0

  18. Paglieri Ανταλλακτικό Συσκευής Πρίζας Κεράσι 20ml

    0

  19. Paglieri Florentina EDP 100ml

    0

  20. Paglieri Body Lotion 250ml

    0

  21. Paglieri Agrigentum EDP 100ml
    Γυναικεία Αρώματα

    Paglieri Agrigentum EDP 100ml

    Προφίλ: Ανατολίτικο, Ξυλώδες, Λουλουδάτο

    Ad

    0

  22. Paglieri Υγρό Αναπλήρωσης Diffuser Felce Bamboo e Fiori Di Loto 120ml

    0

  23. Paglieri Diffuser Classico 120ml

    0

  24. Paglieri Diffuser The Bianco e Osmanto 120ml

    0

  25. Paglieri Felce Azzurra Αρωματικό Χώρου White Tea & Osmanthus Diffuser Fragrance 120ml & Sticks 7τμχ

    0

  26. Paglieri 1876 Venetiae Eau De Parfum Unisex 100 Ml

    0

  27. Paglieri Πούδρα Fresco 200ml

    0

  28. Paglieri Classico 48h Spray 150ml
    Αποσμητικά

    Paglieri Classico 48h Spray 150ml

    Για Ευαίσθητες Επιδερμίδες, Χωρίς Λεκέδες

    2,99 € 19,93 €/lt

    0

  29. Paglieri Felce Azzurra Moon Flowers Αφρόλουτρο Με Χαλαρωτικό Άρωμα 650ml

    0

  30. Paglieri Spray 150ml
    Αποσμητικά

    Paglieri Spray 150ml

    Για Ευαίσθητες Επιδερμίδες

    2,99 € 19,93 €/lt
    ΠαράδοσηΜεθαύριο

    0

  31. Paglieri Ανταλλακτικό Κρεμοσάπουνο Mint & Lime 500ml

    0

  32. Paglieri Agrigentum EDP 100ml
    Γυναικεία Αρώματα

    Paglieri Agrigentum EDP 100ml

    Προφίλ: Ανατολίτικο, Ξυλώδες, Λουλουδάτο

    0

  33. Paglieri Florentina EDP 100ml

    0