Paris Collection
11 προϊόντα
Peeling & Scrub ΣώματοςParis Collection Scrub για το Πρόσωπο & το Σώμα 500ml
Παράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAd6,55 € 13,1 €/lt
Κρέμες ΣώματοςParis Collection Body Cream Shea Butter with Argan Oil 400ml
Ενυδάτωση, για Κάθε Τύπο Επιδερμίδας
4,90 € 12,25 €/lt
Peeling & Scrub ΣώματοςParis Collection Scrub για το Πρόσωπο & το Σώμα 500ml
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ5,90 € 11,8 €/lt

- Peeling & Scrub Σώματος
Paris Collection Scrub για το Πρόσωπο & το Σώμα 500ml
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ5,90 € 11,8 €/lt