Pulanna
Καθαριστικά ΠροσώπουPulanna Caviar & Diamond Treatment Micellar Water Ντεμακιγιάζ 200ml
Αντιοξειδωτική δράση / Έλεγχο λιπαρότητας, Επιδερμίδα: Ευαίσθητη/Ώριμη
Ad11,50 € 57,5 €/lt
SerumPulanna Collagen Multi-Function 30gr
Για Σύσφιξη / Αντιγήρανση / Ενυδάτωση, Με Υαλουρονικό / Κολλαγόνο / Πανθενόλη
Ad
Κρέμες ΠροσώπουPulanna Phytosilver Αντιγηραντική Κρέμα 60gr
Συστατικό: Υαλουρονικό Οξύ/Aloe Vera
15,99 € 266,5 €/kg
SerumPulanna Caviar & Diamond Treatment 20ml
Για Αντιγήρανση / Ενυδάτωση / Λάμψη, Με Υαλουρονικό / Χαβιάρι
Ad
Κρέμες ΠροσώπουPulanna Phytosilver Κρέμα Ημέρας κατά της Ακμής 60gr
Συστατικό: Aloe Vera
15,99 € 266,5 €/kg
Καθαριστικά ΠροσώπουPulanna Gold Γαλάκτωμα Ντεμακιγιάζ 90gr
για Ενυδάτωση / Έλεγχο λιπαρότητας, Επιδερμίδα: Ακνεϊκή/Ευαίσθητη
Ad9,60 € 106,67 €/kg- Κρέμες Προσώπου
Pulanna Bio-Gold & Grape Advanced Αντιγηραντική Κρέμα Ημέρας 58gr
Συστατικό: Κολλαγόνο
24,99 € 430,86 €/kg - Κρέμες Προσώπου
Pulanna Bio-Gold & Gold Ενυδατική Κρέμα 60gr
Συστατικό: Υαλουρονικό Οξύ/Aloe Vera
25,99 € 433,17 €/kg - Κρέμες Προσώπου
Pulanna Bio-Gold Pearl Light Αντιγηραντική Κρέμα 60gr
Συστατικό: Υαλουρονικό Οξύ/Βιταμίνη E
25,99 € 433,17 €/kg - Κρέμες Προσώπου
Pulanna Caviar & Diamond Treatment Αντιγηραντική Κρέμα 60gr
Συστατικό: Υαλουρονικό Οξύ/Κολλαγόνο
29,99 € 499,83 €/kg - Καθαριστικά Προσώπου
Pulanna Caviar & Diamond Treatment Micellar Water Ντεμακιγιάζ 200ml
Αντιοξειδωτική δράση / Έλεγχο λιπαρότητας, Επιδερμίδα: Ευαίσθητη/Ώριμη
11,50 € 57,5 €/lt - Καθαριστικά Προσώπου
Pulanna Gold Γαλάκτωμα Ντεμακιγιάζ 90gr
για Ενυδάτωση / Έλεγχο λιπαρότητας, Επιδερμίδα: Ακνεϊκή/Ευαίσθητη
9,60 € 106,67 €/kg - Serum
Pulanna Caviar & Diamond Treatment 20ml
Για Αντιγήρανση / Ενυδάτωση / Λάμψη, Με Υαλουρονικό / Χαβιάρι
- Serum
Pulanna Collagen Multi-Function 30gr
Για Σύσφιξη / Αντιγήρανση / Ενυδάτωση, Με Υαλουρονικό / Κολλαγόνο / Πανθενόλη