Roasters Kolektiva
39 προϊόντα


ΚαφέδεςRoasters Kolektiva Espresso Μονοποικιλιακός Trip To Brasil σε Κόκκους 250gr
Arabica, Brazil
ΠαράδοσηΜεθαύριο10,00 € 40 €/kg
ΚαφέδεςRoasters Kolektiva Espresso The Explorer σε Κόκκους 250gr
Arabica, Ethiopia
ΠαράδοσηΜεθαύριο10,00 € 40 €/kg
ΚαφέδεςRoasters Kolektiva Espresso Μονοποικιλιακός Trip To Costa Rica σε Κόκκους 250gr
Arabica, Costa Rica
ΠαράδοσηΜεθαύριο11,60 € 46,4 €/kg
ΚαφέδεςRoasters Kolektiva Espresso Trip To Ethiopia σε Κόκκους 250gr
Blend, Ethiopia
ΠαράδοσηΜεθαύριο16,00 € 64 €/kg
- Καφέδες
Roasters Kolektiva Φίλτρου Decaffeine σε Κόκκους 250gr
Mexico
ΠαράδοσηΜεθαύριο10,90 € 43,6 €/kg - Καφέδες
Roasters Kolektiva Espresso Μονοποικιλιακός Trip To Guatemala σε Κόκκους 250gr
Arabica, Guatemala
ΠαράδοσηΜεθαύριο11,60 € 46,4 €/kg - Καφέδες
Roasters Kolektiva Espresso Μονοποικιλιακός Trip To Bolivia σε Κόκκους 200gr
Arabica, Ethiopia
ΠαράδοσηΜεθαύριο13,50 € 67,5 €/kg