Rosveda
26 προϊόντα
Conditioner ΜαλλιώνRosveda Margosa Conditioner 300ml
κατά της Πιτυρίδας, Εύκολο ξεμπέρδεμα
4,95 € 16,5 €/lt





- Conditioner Μαλλιών
Rosveda Henna & Liquorice Conditioner 300ml
για Λάμψη, Ενυδάτωση, Διατήρηση Χρώματος
4,95 € 16,5 €/lt - Conditioner Μαλλιών
Rosveda Mint & Rosemary Conditioner 200ml
για Ενίσχυση όγκου, Εύκολο ξεμπέρδεμα
4,95 € 24,75 €/lt - Conditioner Μαλλιών
Rosveda Black Currant Conditioner 200ml
για Ενίσχυση όγκου, Εύκολο ξεμπέρδεμα
4,95 € 24,75 €/lt