Sandeman
11 προϊόντα
ΚρασιάSandeman Fine Ruby Porto Ερυθρό Ημίξηρο 750ml
Ποικιλία: Tinta Barroca / Tinta Cao / Tinta Roriz / Touriga Franca / Porto
Παράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd9,78 € 13,04 €/lt
ΚρασιάSandeman Ruby Ερυθρό Ξηρό 750ml
Ποικιλία: Tinta Cao / Tinta Roriz / Touriga Franca / Porto
10,12 € 13,49 €/lt
ΚρασιάSandeman Fine White Porto Λευκό Ξηρό 750ml
Ποικιλία: Codega / Godello / Malvasia / Viosinho / Porto
Παράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd11,10 € 14,8 €/lt
ΚρασιάSandeman Sherry Λευκό Ημίξηρο 750ml
Ποικιλία: Pedro Ximenez / Listán Blanco / Sherry
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ10,89 € 14,52 €/lt
ΚρασιάSandeman Fine Λευκό Ξηρό 750ml
Ποικιλία: Tinta Barroca / Tinta Roriz / Touriga Franca / Porto
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ9,92 € 13,23 €/lt
ΚρασιάSandeman Medium Sweet Λευκό Ξηρό 750ml
Ποικιλία: Palomino Fino / Pedro Ximenez / Listán Blanco / Porto
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ12,20 € 16,27 €/lt- Κρασιά
Sandeman Fine Ruby Porto Ερυθρό Ημίξηρο 750ml
Ποικιλία: Tinta Barroca / Tinta Cao / Tinta Roriz / Touriga Franca / Porto
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ9,25 € 12,33 €/lt - Κρασιά
Sandeman Fine White Porto Λευκό Ξηρό 750ml
Ποικιλία: Codega / Godello / Malvasia / Viosinho / Porto
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ11,10 € 14,8 €/lt