Sapon
31 προϊόντα
Καθαριστικά ΠροσώπουSapon Detox Soap Μπάρα Σαπουνιού Καθαρισμού Προσώπου 110gr
Επιδερμίδα: Λιπαρή
Ad6,50 € 59,09 €/kg
Προϊόντα για Αδυνάτισμα και ΚυτταρίτιδαSapon Σετ Αδυνατίσματος 110gr
Κυτταρίτιδα
-5%στα 4+ τεμάχιαΠαράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAd
Μπάρες ΣαπουνιούSapon Σαπούνι 100gr
Χρήση: Σώμα, Επιδερμίδα: Όλοι οι Τύποι
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ4,50 € 45 €/kg
Peeling & Scrub ΣώματοςSapon Greek Coffee Soap Σαπούνι Απολέπισης Σώματος 110gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ5,80 € 52,73 €/kg
- Κρέμες Προσώπου
Sapon Rich Ενυδατική Κρέμα 50ml
Συστατικό: Υαλουρονικό Οξύ/Βιταμίνη C
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ - Άλατα Μπάνιου
Sapon Άλατα Μπάνιου Soothing σε Κρυστάλλους με Άρωμα Pomegranate 100ml
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ - Μπάρες Σαπουνιού
Sapon Handmade Face & Body Soap 100gr
Χρήση: Σώμα / Πρόσωπο, Επιδερμίδα: Ξηρή
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ - Μπάρες Σαπουνιού
Sapon Χειροποίητο Σαπούνι με Ενεργό Άνθρακα & Ζεόλιθο 100gr
Χρήση: Σώμα, Επιδερμίδα: Λιπαρή
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ - Καθαριστικά Προσώπου
Sapon Handmade Honeybee Soap Μπάρα Σαπουνιού Καθαρισμού Προσώπου 110gr
Αντιοξειδωτική δράση / Αντιγήρανση, Επιδερμίδα: Ξηρή/Ευαίσθητη
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ5,90 € 53,64 €/kg - Peeling & Scrub Προσώπου
Sapon Handmade Wild Cherry Facial Soap Απολεπιστικό Σαπούνι 100gr
Ενυδάτωση
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ6,90 € 69 €/kg - Καθαριστικά Προσώπου
Sapon Dead Sea Mud Soap Μπάρα Σαπουνιού Καθαρισμού Προσώπου 110gr
για Ενυδάτωση / Αντιοξειδωτική δράση, Επιδερμίδα: Όλοι οι Τύποι
6,60 € 60 €/kg-5%στα 4+ τεμάχιαAd - Μπάρες Σαπουνιού
Sapon Handmade Face & Body Soap 115gr
Χρήση: Σώμα / Πρόσωπο, Επιδερμίδα: Λιπαρή
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ - Κρέμες Σώματος
Sapon Body Cream Πρασινο Τσαι & Πορτοκαλι 250ml
Ενυδάτωση
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ7,90 € 31,6 €/lt - Body & Hair Mists
Sapon Floral & Oriental 100ml
Προφίλ: Ανατολίτικο, Ξυλώδες, Λουλουδάτο
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ - Κρέμες Σώματος
Sapon Pearl Body Butter 200ml
Ενυδάτωση, για Κάθε Τύπο Επιδερμίδας
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ11,90 € 59,5 €/lt - Λάδια Περιποίησης
Sapon Φράουλα Multi-Purpose Dry Oil 100ml
Αντιγήρανση & Σύσφιξη
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ - Κρέμες Ματιών
Sapon Rich Eye Κρέμα Ματιών 30ml
Ενυδάτωση/Μαύροι Κύκλοι | με Πεπτίδια
25,20 €19,90 €-21%πτώση τιμήςΠαράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ - Προϊόντα για Αδυνάτισμα και Κυτταρίτιδα
Sapon Σετ Αδυνατίσματος 110gr
Κυτταρίτιδα
-5%στα 4+ τεμάχιαΠαράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ - Καθαριστικά Προσώπου
Sapon Dead Sea Mud Soap Μπάρα Σαπουνιού Καθαρισμού Προσώπου 110gr
για Ενυδάτωση / Αντιοξειδωτική δράση, Επιδερμίδα: Όλοι οι Τύποι
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ5,00 € 45,46 €/kg - Peeling & Scrub Σώματος
Sapon Caffeine Soap Σαπούνι Απολέπισης Σώματος 110gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ5,50 € 50 €/kg - Καθαριστικά Προσώπου
Sapon Detox Soap Μπάρα Σαπουνιού Καθαρισμού Προσώπου 110gr
Επιδερμίδα: Λιπαρή
6,50 € 59,09 €/kg