VetIQ
Συμπληρώματα Διατροφής ΓάταςVetIQ Hairball 70gr
Πάστα, για Προστασία από Τριχόμπαλες, με Βύνη
Παράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd
Λιχουδιές/Σνακ ΓάταςVetIQ Healthy Bites Breath & Dental Λιχουδιές με Πάπια για Ενήλικες Γάτες 65gr
με Πάπια
Παράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd3,70 € 56,92 €/kg
Τροφές ΤρωκτικώνVetIQ Λιχουδιά για Τρωκτικά Healthy Bites Dental 30gr
για Ινδικό Χοιρίδιο / Κουνέλι / Χάμστερ
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ
Συμπληρώματα Διατροφής ΣκύλουVetIQ Wean-Um 500gr
Γάλα, για Ενίσχυση Οργανισμού, και για Γάτες
Παράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd
Λιχουδιές/Σνακ ΓάταςVetIQ Healthy Bites Urinary Care Λιχουδιές με Τυρί & Catnip για Ανήλικες Γάτες 65gr
με Τυρί | με Catnip
Παράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd3,70 € 56,92 €/kg- Λιχουδιές/Σνακ Γάτας
VetIQ Healthy Bites Growth Support Λιχουδιές για Ανήλικες Γάτες 65gr
με Κοτόπουλο
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ3,39 € 52,15 €/kg - Είδη Στοματικής Υγιεινής Σκύλου
VetIQ 2 in 1 Enzymatic Toothcare Kit για Πέτρα & Πλάκα 70gr
Κατάλληλο και για Γάτες, για Κουτάβι, Γεύση: Μέντα
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ14,40 € 205,71 €/kg - Είδη Στοματικής Υγιεινής Σκύλου
VetIQ Denti-Care 2in1 Paste για Πέτρα & Πλάκα 70gr
Κατάλληλο και για Γάτες, Γεύση: Μέντα
9,80 € 140 €/kg - Είδη Στοματικής Υγιεινής Σκύλου
VetIQ Teething για Πέτρα & Πλάκα 50gr
για Κουτάβι, Γεύση: Κοτόπουλο
4,00 € 80 €/kg - Συμπληρώματα Διατροφής Γάτας
VetIQ Nutri-Vit Plus 70gr
Πάστα, για Ενέργεια & Τόνωση, με Βύνη, Φυτικής Προέλευσης
- Καθαριστικά Σκύλου
VetIQ Σταγόνες Αυτιών 100ml
Κατάλληλο και για Γάτες, Άρωμα: Μήλο, Alcohol Free
-6%στα 2+ τεμάχιαΠαράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd - Είδη Στοματικής Υγιεινής Σκύλου
VetIQ CARE PASTE για Κακοσμία 100gr
Κατάλληλο και για Γάτες
11,00 € 110 €/kg - Τροφές Τρωκτικών
VetIQ Λιχουδιά για Νεαρό Ινδικό Χοιρίδιο Healthy Bites 30gr
με Βιταμίνη C
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ - Είδη Στοματικής Υγιεινής Σκύλου
VetIQ Denti-Care 2 in 1 για Πέτρα & Πλάκα 70gr
Κατάλληλο και για Γάτες, για Κουτάβι, Γεύση: Μέντα
9,99 € 142,71 €/kg-6%στα 2+ τεμάχιαAd - Τροφές Τρωκτικών
VetIQ Λιχουδιά για Τρωκτικά Healthy Bites Calming 30gr
για Κουνέλι / Σκίουρο / Χάμστερ
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ - Συμπληρώματα Διατροφής Σκύλου
VetIQ Nutri-Vit Plus Dog Pasta 100gr
Πολυβιταμίνες, για Δέρμα & Τρίχωμα
Ad - Λιχουδιές/Σνακ Σκύλων
VetIQ Healthy Treats Nutri Boosters για Κουτάβια 50gr
με: Δημητριακά / Κρέας
4,00 € 80 €/kg - Είδη Στοματικής Υγιεινής Σκύλου
VetIQ TEETHING για Ούλα 50gr
για Κουτάβι, Γεύση: Μέντα
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ8,00 € 160 €/kg - Συμπληρώματα Διατροφής Σκύλου
VetIQ Serene-Um 30τμχ
για Διαχείριση Άγχους & Στρες
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ - Είδη Στοματικής Υγιεινής Σκύλου
VetIQ Planet Line 2 in 1 Gum Shield για Πέτρα & Πλάκα 100ml
Κατάλληλο και για Γάτες, Γεύση: Μέντα
11,90 € 119 €/lt - Συμπληρώματα Διατροφής Σκύλου
VetIQ Stool Repel Κατά της Κοπροφαγίας 30τμχ
Προβιοτικά, για Γαστρεντερικές Διαταραχές
-6%στα 2+ τεμάχιαAd - Συμπληρώματα Διατροφής Σκύλου
VetIQ Συμπλήρωμα Διατροφής Σκύλου 45 tabs
Πολυβιταμίνες, για Δέρμα & Τρίχωμα, και για Γάτες
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ - Συμπληρώματα Διατροφής Σκύλου
VetIQ Urinary Care Paste 100gr
Πολυβιταμίνες, για Ουροποιητικό/ Νεφρά, και για Γάτες
Παράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd - Συμπληρώματα Διατροφής Σκύλου
VetIQ Serene-Um 100ml
για Διαχείριση Άγχους & Στρες
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ - Είδη Στοματικής Υγιεινής Σκύλου
VetIQ Σετ για Στοματική Υγιεινή 70gr
Κατάλληλο και για Γάτες
12,90 € 184,29 €/kg - Είδη Στοματικής Υγιεινής Σκύλου
VetIQ 2in1 Denti Care για Πέτρα & Πλάκα 250ml
Κατάλληλο και για Γάτες
10,40 € 41,6 €/lt-6%στα 2+ τεμάχιαAd - Συμπληρώματα Διατροφής Σκύλου
VetIQ Συμπλήρωμα Διατροφής Σκύλου 100gr
για Ουροποιητικό/ Νεφρά, και για Γάτες
- Λιχουδιές/Σνακ Γάτας
VetIQ Healthy Bites Breath & Dental Λιχουδιές με Πάπια για Ενήλικες Γάτες 65gr
με Πάπια
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ3,20 € 49,23 €/kg - Λιχουδιές/Σνακ Γάτας
VetIQ Healthy Bites Urinary Care Λιχουδιές με Τυρί & Catnip για Ανήλικες Γάτες 65gr
με Τυρί | με Catnip
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ3,38 € 52 €/kg - Καθαριστικά Σκύλου
VetIQ Σταγόνες Αυτιών 100ml
Κατάλληλο και για Γάτες, Άρωμα: Μήλο, Alcohol Free
-6%στα 2+ τεμάχιαΠαράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ - Είδη Στοματικής Υγιεινής Σκύλου
VetIQ Denti-Care 2 in 1 για Πέτρα & Πλάκα 70gr
Κατάλληλο και για Γάτες, για Κουτάβι, Γεύση: Μέντα
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ9,30 € 132,86 €/kg - Συμπληρώματα Διατροφής Σκύλου
VetIQ Nutri-Vit Plus Dog Pasta 100gr
Πολυβιταμίνες, για Δέρμα & Τρίχωμα
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ - Συμπληρώματα Διατροφής Σκύλου
VetIQ Stool Repel Κατά της Κοπροφαγίας 30τμχ
Προβιοτικά, για Γαστρεντερικές Διαταραχές
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ - Συμπληρώματα Διατροφής Σκύλου
VetIQ Urinary Care Paste 100gr
Πολυβιταμίνες, για Ουροποιητικό/ Νεφρά, και για Γάτες
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ - Είδη Στοματικής Υγιεινής Σκύλου
VetIQ 2in1 Denti Care για Πέτρα & Πλάκα 250ml
Κατάλληλο και για Γάτες
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ10,40 € 41,6 €/lt







