Yalumba
11 προϊόντα

ΚρασιάYalumba Oxford Landing Ερυθρό Ξηρό 750ml
Ποικιλία: Cabernet Sauvignon / Syrah
Παράδοσηέως Πέμ, 01 Οκτ11,16 € 14,88 €/lt


ΚρασιάYalumba Sanctum Ερυθρό Ξηρό 750ml
Ποικιλία: Cabernet Sauvignon
Παράδοσηέως Πέμ, 01 Οκτ21,10 € 28,13 €/lt
ΚρασιάYalumba Oxford Landing Λευκό Ξηρό 750ml
Ποικιλία: Chardonnay
Παράδοσηέως Πέμ, 01 ΟκτAd11,20 € 14,93 €/lt- Κρασιά
Yalumba The Signature Ερυθρό Ξηρό 750ml
Ποικιλία: Cabernet Sauvignon / Shiraz
61,60 € 82,13 €/lt - Κρασιά
Yalumba Oxford Landing Λευκό Ξηρό 750ml
Ποικιλία: Chardonnay
Παράδοσηέως Πέμ, 01 Οκτ11,20 € 14,93 €/lt