meeterra
29 προϊόντα







- Μπάρες Δημητριακών
Meeterra Χειροποίητη Ενεργειακή Μπάρα Πραλίνα Φουντουκιού & Μέλι 65gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ1,98 € 30,46 €/kg - Μπάρες Πρωτεΐνης
meeterra Μπάρα Πρωτεΐνης με Γεύση Cranberries, Φυστικοβούτυρο, Πραλίνα Φουντουκιού, Μέλι 65gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ1,98 € 1,98 €/τμχ - Μπάρες Δημητριακών
Meeterra Χειροποίητη Ενεργειακή Μπάρα Δημητριακών Σοκολάτα Υγείας Μέλι & Κινόα 70gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ2,07 € 29,57 €/kg - Μπάρες Δημητριακών
meeterra Μπάρα Ενέργειας με Μπανάνα Φυστίκι 4 Δημητριακά 65gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ2,07 € 31,85 €/kg - Μπάρες Δημητριακών
meeterra Μπάρα Βρώμης / Ενέργειας με Φυστικοβούτυρο 60gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ2,10 € 35 €/kg - Μπάρες Δημητριακών
meeterra Μπάρα Βρώμης / Ενέργειας με Σοκολάτα 60gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ2,10 € 35 €/kg - Μπάρες Δημητριακών
meeterra Μπάρα Βρώμης / Ενέργειας με Φυστικοβούτυρο 60gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ2,35 € 39,17 €/kg - Μπάρες Δημητριακών
meeterra Μπάρα Βρώμης / Ενέργειας με Φυστικοβούτυρο 60gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ2,35 € 39,17 €/kg - Μπάρες Πρωτεΐνης
meeterra Μπάρα Πρωτεΐνης με Γεύση Berry 60gr
Χωρίς: Ζάχαρη
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ2,50 € 2,5 €/τμχ