myGreekTaste
Μπάρες ΠρωτεΐνηςmyGreekTaste Premium Raw Μπάρα Πρωτεΐνης με Γεύση Choco Fudge 60gr
Χωρίς: Γλουτένη
1,98 € 1,98 €/τμχ-10%στα 20+ τεμάχιαΠαράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd
Μπάρες ΠρωτεΐνηςmyGreekTaste Μπάρα Πρωτεΐνης με Γεύση Vanilla Cookie Dough 60gr
Χωρίς: Γλουτένη & Λακτόζη
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ1,98 € 1,98 €/τμχ
Μπάρες ΠρωτεΐνηςmyGreekTaste Premium Raw Μπάρα Πρωτεΐνης με Γεύση Salted Caramel Twist 60gr
Χωρίς: Γλουτένη
1,98 € 1,98 €/τμχ-10%στα 20+ τεμάχιαΠαράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd
Μπάρες ΠρωτεΐνηςmyGreekTaste Μπάρα Πρωτεΐνης με Γεύση Wild Berry Swirl 60gr
Χωρίς: Γλουτένη & Λακτόζη
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ1,98 € 1,98 €/τμχ
Είδη ΕπάλειψηςmyGreekTaste Φυστικοβούτυρο Τραγανό 1000gr
Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης, με Έξτρα Πρωτεΐνη
7,10 € 7,1 €/kg-5%στα 3+ τεμάχιαΠαράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd
Είδη ΕπάλειψηςΤαχίνι Κακάο & Μέλι Mygreektaste 250gr 5214002412746
Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ3,94 € 15,76 €/kg
Είδη Επάλειψης100% Απαλό Αμυγδαλοβούτυρο Mygreektaste 250gr 5214002412463
Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης
Παράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd5,57 € 22,28 €/kg- Μπάρες Πρωτεΐνης
myGreekTaste Μπάρα Πρωτεΐνης με Γεύση Banoffee Caramel Melt 60gr
Χωρίς: Γλουτένη & Λακτόζη
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ1,98 € 1,98 €/τμχ - Είδη Επάλειψης
myGreekTaste Φυστικοβούτυρο Τραγανό 1000gr
Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ6,90 € 6,9 €/kg - Είδη Επάλειψης
myGreekTaste Φυστικοβούτυρο Τραγανό 3000gr
Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ19,83 € 6,61 €/kg - Αναψυκτικά
Χειροποίητη Λεμονάδα Χωρίς Ζάχαρη Τζίντζερ & Αγαύη Mygreektaste 250ml 5214000619932
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ2,50 € 10 €/lt - Είδη Επάλειψης
myGreekTaste Πραλίνα 250gr
Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ6,90 € 27,6 €/kg - Είδη Επάλειψης
100% Απαλό Φουντουκοβούτυρο Mygreektaste 1000g 5214002412814
Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ34,57 € 34,57 €/kg - Είδη Επάλειψης
100% Απαλό Βούτυρο Κάσιους Mygreektaste 250gr 5214002412555
Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ5,57 € 22,28 €/kg - Είδη Επάλειψης
myGreekTaste Vegan Φυστικοβούτυρο Απαλό Ολικής Άλεσης 200gr
Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ11,99 € 59,95 €/kg - Μπάρες Πρωτεΐνης
myGreekTaste Premium Raw Μπάρα Πρωτεΐνης με Γεύση Peanut Honey Classic 60gr
Χωρίς: Γλουτένη
1,98 € 1,98 €/τμχ-10%στα 20+ τεμάχιαΠαράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd - Είδη Επάλειψης
100% Απαλό Βούτυρο Κάσιους Mygreektaste 1000g 5214002412838
Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ19,96 € 19,96 €/kg - Είδη Επάλειψης
myGreekTaste Vegan Ταχίνι Ολικής Άλεσης 1000gr
Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης
Παράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd8,60 € 8,6 €/kg - Είδη Επάλειψης
myGreekTaste Φυστικοβούτυρο Τραγανό 3000gr
Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης, με Έξτρα Πρωτεΐνη
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ20,29 € 6,76 €/kg - Είδη Επάλειψης
myGreekTaste Vegan Ταχίνι Ολικής Άλεσης 3000gr
Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης
Παράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd22,91 € 7,64 €/kg - Είδη Επάλειψης
100% Ταχίνι Ολικής Άλεσης Mygreektaste 250gr 5214002412623
Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ3,93 € 15,72 €/kg - Είδη Επάλειψης
myGreekTaste Ταχίνι 1000gr
Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης
8,74 € 8,74 €/kg-5%στα 3+ τεμάχιαΠαράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd - Είδη Επάλειψης
myGreekTaste Φυστικοβούτυρο Απαλό 1000gr
Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ7,65 € 7,65 €/kg - Είδη Επάλειψης
100% Crunchy Φυστικοβούτυρο Mygreektaste 250gr 5214002412647
Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ3,49 € 13,96 €/kg - Είδη Επάλειψης
myGreekTaste Φυστικοβούτυρο Απαλό 250gr
Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ3,49 € 13,96 €/kg - Είδη Επάλειψης
100% Απαλό Φυστικοβούτυρο Mygreektaste 250gr 5214002412630
Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ3,49 € 13,96 €/kg - Είδη Επάλειψης
myGreekTaste Φυστικοβούτυρο Τραγανό 250gr
Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης, με Έξτρα Πρωτεΐνη
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ3,71 € 14,84 €/kg - Είδη Επάλειψης
100% Απαλό Αμυγδαλοβούτυρο Mygreektaste 1000g 5214002412821
Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ18,27 € 18,27 €/kg - Μπάρες Πρωτεΐνης
myGreekTaste Premium Raw Μπάρα Πρωτεΐνης με Γεύση Tahini Mocha Blend 60gr
Χωρίς: Γλουτένη
1,98 € 1,98 €/τμχ-10%στα 20+ τεμάχιαΠαράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd - Είδη Επάλειψης
100% Λευκό Ταχίνι – Mygreektaste – 3000gr 5214002412975
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ22,91 € 7,64 €/kg - Μπάρες Πρωτεΐνης
myGreekTaste Μπάρα Πρωτεΐνης με Γεύση Apple Cinnamon Crumble 60gr
Χωρίς: Γλουτένη & Λακτόζη
Παράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd1,98 € 1,98 €/τμχ - Είδη Επάλειψης
myGreekTaste Vegan Φυστικοβούτυρο Απαλό Ολικής Άλεσης 1000gr
Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ49,57 € 49,57 €/kg - Μπάρες Πρωτεΐνης
myGreekTaste Premium Raw Μπάρα Πρωτεΐνης με Γεύση Choco Fudge 60gr
Χωρίς: Γλουτένη
1,98 € 1,98 €/τμχ-10%στα 20+ τεμάχιαΠαράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ - Μπάρες Πρωτεΐνης
myGreekTaste Μπάρα Πρωτεΐνης με Γεύση Strawberry Velvet Bliss 60gr
Χωρίς: Γλουτένη & Λακτόζη
Παράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd1,98 € 1,98 €/τμχ - Μπάρες Πρωτεΐνης
myGreekTaste Premium Raw Μπάρα Πρωτεΐνης με Γεύση Salted Caramel Twist 60gr
Χωρίς: Γλουτένη
1,98 € 1,98 €/τμχ-10%στα 20+ τεμάχιαΠαράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ - Είδη Επάλειψης
myGreekTaste Φυστικοβούτυρο Τραγανό 1000gr
Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης, με Έξτρα Πρωτεΐνη
7,10 € 7,1 €/kg-5%στα 3+ τεμάχιαΠαράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ - Μπάρες Πρωτεΐνης
myGreekTaste Premium Raw Μπάρα Πρωτεΐνης με Γεύση Peanut Honey Classic 60gr
Χωρίς: Γλουτένη
1,98 € 1,98 €/τμχ-10%στα 20+ τεμάχιαΠαράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ - Είδη Επάλειψης
100% Απαλό Αμυγδαλοβούτυρο Mygreektaste 250gr 5214002412463
Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ5,57 € 22,28 €/kg - Είδη Επάλειψης
myGreekTaste Vegan Ταχίνι Ολικής Άλεσης 1000gr
Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ8,60 € 8,6 €/kg - Μπάρες Πρωτεΐνης
myGreekTaste Premium Raw Μπάρα Πρωτεΐνης με Γεύση Tahini Mocha Blend 60gr
Χωρίς: Γλουτένη
1,98 € 1,98 €/τμχ-10%στα 20+ τεμάχιαΠαράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ - Μπάρες Πρωτεΐνης
myGreekTaste Μπάρα Πρωτεΐνης με Γεύση Apple Cinnamon Crumble 60gr
Χωρίς: Γλουτένη & Λακτόζη
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ1,98 € 1,98 €/τμχ - Είδη Επάλειψης
myGreekTaste Ταχίνι 1000gr
Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης
8,74 € 8,74 €/kg-5%στα 3+ τεμάχιαΠαράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ - Είδη Επάλειψης
myGreekTaste Vegan Ταχίνι Ολικής Άλεσης 3000gr
Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ22,91 € 7,64 €/kg - Μπάρες Πρωτεΐνης
myGreekTaste Μπάρα Πρωτεΐνης με Γεύση Strawberry Velvet Bliss 60gr
Χωρίς: Γλουτένη & Λακτόζη
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ1,98 € 1,98 €/τμχ