Switches

Cisco Catalyst 1200 L2 PoE+ Switch με 48 Θύρες Gigabit (1Gbps) Ethernet και 48 SFP Θύρες

Το Switch Cisco Catalyst 1200 συνδυάζει θύρες Gigabit Ethernet με τροφοδοσία PoE+ για τη σύνδεση και την τροφοδοσία συσκευών μέσω του δικτύου. Υποστηρίζει διαχείριση μέσω Cisco Business Dashboard,...

Το Switch Cisco Catalyst 1200 συνδυάζει θύρες Gigabit Ethernet με τροφοδοσία PoE+ για τη σύνδεση και την τροφοδοσία συσκευών μέσω του δικτύου. Υποστηρίζει διαχείριση μέσω Cisco Business Dashboard, καθώς και QoS για την προτεραιοποίηση της κίνησης, όπως στην τηλεφωνία IP και την παρακολούθηση βίντεο. Τοποθετείται σε rack και υποστηρίζει IPv4 και IPv6.

Η...

Δες όλη την περιγραφή Δες όλη την περιγραφή
976 80 €
Παράδοση έως Πέμ, 12 Νοε
Δωρεάν   μεταφορικά
Από MrCheap 4,4 (46)
Χίος, Χίου
Δυνατότητα παραλαβής από το κατάστημα
4 τεμάχια
Δες Δικτυακά στη σελίδα του MrCheap
Κι αν χαλάσει;

Καλύπτεσαι από τη νόμιμη 2ετή εγγύηση. Επικοινωνείς μαζί μας και αναλαμβάνουμε να συντονίσουμε όλη τη διαδικασία με το κατάστημα, διασφαλίζοντας την άμεση εξυπηρέτησή σου για επισκευή, αντικατάσταση ή επιστροφή χρημάτων.

Κι αν αλλάξω γνώμη;

Κανένα πρόβλημα, αρκεί να είναι εντός 14 ημερών. Ερχόμαστε εμείς για την παραλαβή ή μπορείς να επιλέξεις το Skroutz Point που σου βολεύει, εντελώς δωρεάν έως 2 φορές τον χρόνο, και σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου. Απόκτησε Skroutz Plus για απεριόριστες δωρεάν επιστροφές.

Περιγραφή

Περιγραφή

Το Switch Cisco Catalyst 1200 συνδυάζει θύρες Gigabit Ethernet με τροφοδοσία PoE+ για τη σύνδεση και την τροφοδοσία συσκευών μέσω του δικτύου. Υποστηρίζει διαχείριση μέσω Cisco Business Dashboard, καθώς και QoS για την προτεραιοποίηση της κίνησης, όπως στην τηλεφωνία IP και την παρακολούθηση βίντεο. Τοποθετείται σε rack και υποστηρίζει IPv4 και IPv6.

Η διαχείριση γίνεται επίσης μέσω web/SSL, SSH και SNMP, ενώ υποστηρίζονται RADIUS και έλεγχος πρόσβασης IEEE 802.1x. Το Energy Efficient Ethernet (IEEE 802.3az) συμβάλλει στη μείωση της κατανάλωσης ενέργειας.

  • Τύπος: L2 Switch
  • Θύρες Ethernet: 48 Gigabit Ethernet 10/100/1000 Mbps
  • Θύρες SFP: 48
  • Ταχύτητα μεταγωγής: 1 Gbps
  • Χωρητικότητα μεταγωγής: 104 Gbps
  • PoE: PoE+ με πρότυπα IEEE 802.3at και IEEE 802.3af
  • Προϋπολογισμός ισχύος PoE: 375 W
  • VLAN: Έως 255 ενεργά VLAN
  • Διαχείριση: Cisco Business Dashboard, web/SSL, SSH, SNMP και RADIUS
  • Έλεγχος πρόσβασης θυρών: IEEE 802.1x
  • Πρωτόκολλα δικτύου: IPv4 και IPv6
  • Ενεργειακή απόδοση: Energy Efficient Ethernet (IEEE 802.3az)
  • Κατανάλωση σε αδράνεια: Περίπου 20,5 W
  • Κατανάλωση συστήματος: Περίπου 47 W
  • Κατανάλωση με PoE: Έως περίπου 450–463 W
  • Τοποθέτηση: Σε rack, ύψος 1U
  • Τροφοδοτικό: Εσωτερικό
  • Αεραγωγοί: 1

Κατασκευαστής

Δες όλη την περιγραφή

Χαρακτηριστικά

Χαρακτηριστικά

Χαρακτηριστικά Δικτύου

Layer
L2
PoE
Ναι
PoE Version
802.3at, 802.3af

Τεχνικά Χαρακτηριστικά

Συνδέσεις Ethernet
48 Port
Ταχύτητα Θυρών Ethernet
1000 Mbps
Συνδέσεις SFP
48 Port
Ταχύτητα Μεταγωγής
1 Gbps
Τοποθέτηση σε Rack
Ναι

Σημαντική πληροφορία

Τα δεδομένα αυτά συλλέγονται από τις επίσημες σελίδες των προϊόντων. Επιβεβαίωσε τα στοιχεία πριν προχωρήσεις στην τελική αγορά. Εάν παρατηρήσεις κάποιο πρόβλημα μπορείς να το αναφέρεις εδώ.

Δες όλα τα χαρακτηριστικά
Ερωτήσεις

Ερωτήσεις

Έχεις απορία για το προϊόν;

1 χρήστης έχει το προϊόν και μπορεί να σε βοηθήσει

Ρώτησε για το προϊόν

Περιγραφή & Χαρακτηριστικά

Το Switch Cisco Catalyst 1200 συνδυάζει θύρες Gigabit Ethernet με τροφοδοσία PoE+ για τη σύνδεση και την τροφοδοσία συσκευών μέσω του δικτύου. Υποστηρίζει διαχείριση μέσω Cisco Business Dashboard, καθώς και QoS για την προτεραιοποίηση της κίνησης, όπως στην τηλεφωνία IP και την παρακολούθηση βίντεο. Τοποθετείται σε rack και υποστηρίζει IPv4 και IPv6.

Η διαχείριση γίνεται επίσης μέσω web/SSL, SSH και SNMP, ενώ υποστηρίζονται RADIUS και έλεγχος πρόσβασης IEEE 802.1x. Το Energy Efficient Ethernet (IEEE 802.3az) συμβάλλει στη μείωση της κατανάλωσης ενέργειας.

  • Τύπος: L2 Switch
  • Θύρες Ethernet: 48 Gigabit Ethernet 10/100/1000 Mbps
  • Θύρες SFP: 48
  • Ταχύτητα μεταγωγής: 1 Gbps
  • Χωρητικότητα μεταγωγής: 104 Gbps
  • PoE: PoE+ με πρότυπα IEEE 802.3at και IEEE 802.3af
  • Προϋπολογισμός ισχύος PoE: 375 W
  • VLAN: Έως 255 ενεργά VLAN
  • Διαχείριση: Cisco Business Dashboard, web/SSL, SSH, SNMP και RADIUS
  • Έλεγχος πρόσβασης θυρών: IEEE 802.1x
  • Πρωτόκολλα δικτύου: IPv4 και IPv6
  • Ενεργειακή απόδοση: Energy Efficient Ethernet (IEEE 802.3az)
  • Κατανάλωση σε αδράνεια: Περίπου 20,5 W
  • Κατανάλωση συστήματος: Περίπου 47 W
  • Κατανάλωση με PoE: Έως περίπου 450–463 W
  • Τοποθέτηση: Σε rack, ύψος 1U
  • Τροφοδοτικό: Εσωτερικό
  • Αεραγωγοί: 1

Κατασκευαστής

Χαρακτηριστικά Δικτύου

Layer
L2
PoE
Ναι
PoE Version
802.3at, 802.3af

Τεχνικά Χαρακτηριστικά

Συνδέσεις Ethernet
48 Port
Ταχύτητα Θυρών Ethernet
1000 Mbps
Συνδέσεις SFP
48 Port
Ταχύτητα Μεταγωγής
1 Gbps
Τοποθέτηση σε Rack
Ναι

Σημαντική πληροφορία

Τα δεδομένα αυτά συλλέγονται από τις επίσημες σελίδες των προϊόντων. Επιβεβαίωσε τα στοιχεία πριν προχωρήσεις στην τελική αγορά. Εάν παρατηρήσεις κάποιο πρόβλημα μπορείς να το αναφέρεις εδώ.

976,80 €
Δωρεάν   μεταφορικά