

Royal Canin Gastrointestinal Low Fat
Ενήλικοι Σκύλοι, με Κρέας
Συσκευασία: 410 / 420 grΠαράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ4,30 € - 4,60 € από 10,24 €/kg
Royal Canin Gastrointestinal 400gr
Ενήλικοι Σκύλοι, με Κρέας
Παράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd4,05 € - 4,15 € 10,13 €/kg


Royal Canin Renal 410gr
Ενήλικοι Σκύλοι, με Κρέας
Τεμάχια: 1 / 12Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ3,90 € - 59,90 € από 9,51 €/kg
Royal Canin Digestive Care 85gr
Ενήλικοι Σκύλοι, με Κρέας
Τεμάχια: 1 / 12Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ1,11 € - 15,30 € από 13,06 €/kgRoyal Canin Medium 140gr
Ενήλικοι Σκύλοι, με Κρέας
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ1,10 € - 1,60 € από 7,86 €/kgRoyal Canin Hypoallergenic 400gr
Ενήλικοι Σκύλοι, με Κρέας, για Έγκυες & Θηλάζουσες
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ4,60 € 11,5 €/kgRoyal Canin Gastrointestinal 195gr
Κουτάβια, με Κρέας, για Έγκυες & Θηλάζουσες
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ2,16 € 11,08 €/kgRoyal Canin Renal Veterinary 100gr
Ενήλικοι Σκύλοι, με Πουλερικά & Χοιρινό
Παράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd1,10 € 11 €/kgRoyal Canin Cardiac 410gr
Ενήλικοι Σκύλοι, με Κρέας
Τεμάχια: 1 / 12Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ4,48 € - 56,40 € από 10,93 €/kgRoyal Canin Starter 195gr
Κουτάβια, με Κρέας, για Έγκυες & Θηλάζουσες
Παράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd2,08 € 10,67 €/kgRoyal Canin Care 85gr
Ενήλικοι Σκύλοι, με Κρέας, για Στειρωμένους Σκύλους
Παράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd0,81 € 9,53 €/kgRoyal Canin Sterilised 85gr
Ενήλικοι Σκύλοι, με Κρέας, για Στειρωμένους Σκύλους
Τεμάχια: 6 / 1211,38 € - 16,20 € από 15,88 €/kgRoyal Canin Light Weight Care 85gr
Ενήλικοι Σκύλοι, με Κρέας, Διαίτης
Τεμάχια: 1 / 61,12 € - 11,75 € από 13,18 €/kgRoyal Canin Medium Ageing 10+ 140gr
Ηλικιωμένοι Σκύλοι, με Κρέας
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ1,20 € 8,57 €/kgRoyal Canin Maxi 140gr
Ενήλικοι Σκύλοι, με Κρέας
Τεμάχια: 1 / 10Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ1,10 € - 16,90 € από 7,86 €/kgΥγρή Τροφή Royal Canin X Small Adult Gravy Σάλτσα Ενήλικες Σκύλους Πολύ Μικρόσωμων Φυλών Σωματικού Βάρους Έως 4 Kg 85gr
Ενήλικοι Σκύλοι, με Τόνο
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ1,02 € 12 €/kgRoyal Canin Urinary S/O Canine 410gr
Ενήλικοι Σκύλοι, με Κοτόπουλο & Συκώτι
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ4,30 € 10,49 €/kgRoyal Canin Urinary Care 85gr
Ενήλικοι Σκύλοι, με Πουλερικά
Τεμάχια: 1 / 6Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ1,03 € - 11,75 € από 12,12 €/kgRoyal Canin Gastrointestinal 400gr
Ενήλικοι Σκύλοι, με Κρέας
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ4,05 € - 4,15 € από 10,13 €/kgRoyal Canin Gastrointestinal 200gr
Ενήλικοι Σκύλοι, με Πουλερικά, χωρίς Γλουτένη
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ3,47 € 17,35 €/kgRoyal Canin Medium
Ενήλικοι Σκύλοι, με Κρέας
Συσκευασία: 140 / 410 gr
Τεμάχια: 10 / 1216,60 € - 43,00 € από 8,74 €/kgRoyal Canin Hepatic
Ενήλικοι Σκύλοι
Συσκευασία: 200 / 420 grΠαράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ2,50 € - 4,20 € από 10 €/kgRoyal Canin Puppy 85gr
Κουτάβια, με Κρέας
Τεμάχια: 1 / 12Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ0,71 € - 13,10 € από 8,35 €/kgRoyal Canin Renal Veterinary 100gr
Ενήλικοι Σκύλοι, με Πουλερικά & Χοιρινό
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ1,10 € 11 €/kgRoyal Canin Starter 195gr
Κουτάβια, με Κρέας, για Έγκυες & Θηλάζουσες
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ2,08 € 10,67 €/kgRoyal Canin Care 85gr
Ενήλικοι Σκύλοι, με Κρέας, για Στειρωμένους Σκύλους
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ0,81 € 9,53 €/kg





















