




Disugual Renal 400gr
Ενήλικοι Σκύλοι, με Βοδινό & Κρέας, Διαίτης
Παράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAd3,71 € 9,28 €/kg

Disugual Υγρή Τροφή 400gr
Ενήλικοι Σκύλοι, με Γαλοπούλα, Κρέας, Κολοκύθα & Ρύζι, Διαίτης
Παράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAd3,71 € 9,28 €/kgDisugual Metabolic Balance Intestinal 400gr
με Κοτόπουλο, Βοδινό, Πατάτες & Σολομό, Διαίτης
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ3,68 € 9,2 €/kgDisugual Υγρή Τροφή 400gr
Ενήλικοι Σκύλοι, με Βοδινό & Κοτόπουλο, Διαίτης
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ3,90 € 9,75 €/kgDisugual Metabolic Balance Hypoallergenic 400gr
Διαίτης
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ3,75 € - 3,89 € από 9,38 €/kgDisugual Υγρή Τροφή 400gr
Ενήλικοι Σκύλοι, με Βοδινό, Διαίτης, χωρίς Σιτηρά
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ3,90 € 9,75 €/kgDisugual Υγρή Τροφή 400gr
Ενήλικοι Σκύλοι, με Βοδινό, χωρίς Σιτηρά, χωρίς Γλουτένη
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ3,52 € 8,8 €/kgDisugual Υγρή Τροφή 400gr
Ενήλικοι Σκύλοι, με Κρέας, Κοτόπουλο & Ψάρι, χωρίς Σιτηρά, χωρίς Γλουτένη
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ3,50 € 8,75 €/kgDisugual Υγρή Τροφή 400gr
Ενήλικοι Σκύλοι, με Κοτόπουλο, χωρίς Σιτηρά, χωρίς Γλουτένη
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ3,50 € 8,75 €/kgDisugual Υγρή Τροφή 400gr
με Πάπια, Διαίτης
3,89 € 9,73 €/kg-6%στα 2+ τεμάχιαΠαράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAdDisugual Fruit 400gr
Ενήλικοι Σκύλοι, χωρίς Σιτηρά, χωρίς Γλουτένη
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ3,52 € - 3,70 € από 8,8 €/kgDisugual Metabolic Balance Intestinal 400gr
με Κοτόπουλο, Διαίτης
Παράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAd3,68 € 9,2 €/kgDisugual METABOLIC BALANCE 400gr
Ενήλικοι Σκύλοι, με Σολομό, Διαίτης
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ3,90 € 9,75 €/kgDisugual Υγρή Τροφή 85gr
Ενήλικοι Σκύλοι, με Κοτόπουλο, Κρέας & Ψάρι, χωρίς Σιτηρά, χωρίς Γλουτένη
1,40 € 16,47 €/kgDisugual Υγρή Τροφή 85gr
Ενήλικοι Σκύλοι, με Βοδινό, Κρέας & Ψάρι, χωρίς Σιτηρά, χωρίς Γλουτένη
1,40 € 16,47 €/kgDisugual Υγρή Τροφή 150gr
Κουτάβια, με Γαλοπούλα, για Έγκυες & Θηλάζουσες
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ1,80 € 12 €/kgDisugual Υγρή Τροφή 150gr
Ενήλικοι Σκύλοι, με Ψάρι, χωρίς Σιτηρά, χωρίς Γλουτένη
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ1,80 € 12 €/kgDisugual Metabolic Balance Joint 400gr
Ενήλικοι Σκύλοι, με Κοτόπουλο, Διαίτης
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ3,90 € 9,75 €/kgDisugual Υγρή Τροφή 85gr
Κουτάβια, με Κοτόπουλο, Κρέας & Ψάρι, χωρίς Σιτηρά, χωρίς Γλουτένη
1,40 € 16,47 €/kgDisugual Υγρή Τροφή 85gr
Ενήλικοι Σκύλοι, με Κρέας & Ψάρι, χωρίς Σιτηρά, χωρίς Γλουτένη
1,40 € 16,47 €/kgDisugual Renal 400gr
Ενήλικοι Σκύλοι, με Βοδινό & Κρέας, Διαίτης
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ3,69 € 9,23 €/kgDisugual Υγρή Τροφή 400gr
Ενήλικοι Σκύλοι, με Γαλοπούλα, Κρέας, Κολοκύθα & Ρύζι, Διαίτης
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ3,71 € 9,28 €/kgDisugual Metabolic Balance Intestinal 400gr
με Κοτόπουλο, Διαίτης
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ3,68 € 9,2 €/kg





















