1. Baffs Naturals Sosie Pentru Căței 100gr

    Baffs Naturals Sosie Pentru Căței 100gr

    cu: Carne de vită

    4,50 € 45 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 octAd

    0

  2. Fâșii de Miel Baffs 100gr

    Fâșii de Miel Baffs 100gr

    cu: Miel / Morcov / Cartofi

    3,90 € 39 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  3. Fâșii de Pui Baffs 100gr

    Fâșii de Pui Baffs 100gr

    cu: Pui / Morcov / Cartofi

    3,70 € 37 €/kg
    Ad

    0

  4. Baffs Mini Delicii cu Miel 100gr

    Baffs Mini Delicii cu Miel 100gr

    cu: Miel / Morcov / Cartofi

    4,10 € 41 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  5. Baffs Mini Burger cu Pui 100gr

    Baffs Mini Burger cu Pui 100gr

    cu: Pui / Morcov / Cartofi

    3,70 € 37 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 octAd

    0

  6. Baffs Mini Burger de Miel 100gr

    Baffs Mini Burger de Miel 100gr

    cu: Miel / Morcov / Cartofi

    3,90 € 39 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  7. Baffs Mini Delicii cu Pui 100gr

    Baffs Mini Delicii cu Pui 100gr

    cu: Pui / Morcov / Cartofi

    3,70 € 37 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 octAd

    0

  8. Cuburi de Plămâni de Miel Baffs 100gr

    Cuburi de Plămâni de Miel Baffs 100gr

    cu: Miel

    4,00 € 40 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  9. Baffs Naturals Recompensă 100gr

    Baffs Naturals Recompensă 100gr

    cu: Carne de vită

    2,99 € 29,9 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  10. Baffs Naturals Recompensă 100gr

    Baffs Naturals Recompensă 100gr

    cu: Carne de vită

    3,04 € 30,4 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  11. Baffs Pizzle de Miel 100gr

    Baffs Pizzle de Miel 100gr

    cu: Miel

    7,41 € 74,1 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  12. Baffs Naturals Stick Pentru Câine 100gr

    Baffs Naturals Stick Pentru Câine 100gr

    cu: Carne de vită

    4,28 € 42,8 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  13. Baffs Naturals Biscuiți Câine 100gr

    Baffs Naturals Biscuiți Câine 100gr

    cu: Miel

    3,90 € 39 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  14. Baffs Naturals Sosie Câine 100gr

    Baffs Naturals Sosie Câine 100gr

    cu: Pui

    3,90 € 39 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  15. Baffs Naturals Sosie Pentru Căței 100gr

    Baffs Naturals Sosie Pentru Căței 100gr

    cu: Carne de vită

    4,28 € 42,8 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  16. Fâșii de Pui Baffs 100gr

    Fâșii de Pui Baffs 100gr

    cu: Pui / Morcov / Cartofi

    3,70 € 37 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  17. Biscuiți din Plămân de Vită Baffs 100gr

    Biscuiți din Plămân de Vită Baffs 100gr

    cu: Carne de vită

    3,20 € 32 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 octAd

    0

  18. Baffs Mini Burger cu Pui 100gr

    Baffs Mini Burger cu Pui 100gr

    cu: Pui / Morcov / Cartofi

    3,52 € 35,2 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  19. Baffs Sinew de Vită 100gr

    Baffs Sinew de Vită 100gr

    cu: Carne de vită

    3,20 € 32 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 octAd

    0

  20. Baffs Mini Delicii cu Pui 100gr

    Baffs Mini Delicii cu Pui 100gr

    cu: Pui / Morcov / Cartofi

    3,52 € 35,2 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  21. Baffs Bucăți de Plămân de Miel 100gr

    Baffs Bucăți de Plămân de Miel 100gr

    cu: Miel

    4,10 € 41 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 octAd

    0

  22. Biscuiți din Plămân de Vită Baffs 100gr

    Biscuiți din Plămân de Vită Baffs 100gr

    cu: Carne de vită

    3,20 € 32 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  23. Baffs Bucăți de Plămân de Miel 100gr

    Baffs Bucăți de Plămân de Miel 100gr

    cu: Miel

    3,90 € 39 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  24. Baffs Sinew de Vită 100gr

    Baffs Sinew de Vită 100gr

    cu: Carne de vită

    3,10 € 31 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  25. Baffs Naturals Sosie Pentru Căței 100gr

    Baffs Naturals Sosie Pentru Căței 100gr

    cu: Carne de vită

    4,28 € 42,8 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0