
Trixie Λιχουδιές σε Stick για Ενήλικες Γάτες 1τμχ 5gr
με Σολομό
Παράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd2,00 € 400 €/kg

Trixie Μatatabi Λιχουδιές σε Stick για Ενήλικες Γάτες 10gr
με Catnip
3,56 € 356 €/kg-6%στα 2+ τεμάχιαAd



Trixie Chicken Filet Bites Λιχουδιές Chicken Filet Bites για Ενήλικες Γάτες 50gr
με Κοτόπουλο
Παράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd2,99 € 59,8 €/kgTrixie Λιχουδιές για Γάτα 25gr
7,90 € 316 €/kgTrixie Premio Λιχουδιές Stick Γάτας Πουλερικά & Συκώτι 4τμχ 5gr
με Συκώτι
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ1,66 € 332 €/kgΣνακ Trixie Xmas Αστερια Σολομο Catnip 50gr
με Σολομό | με Catnip
Παράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd3,50 € 70 €/kgTrixie Stick Quintett Λιχουδιές σε Stick με Αρνί & Γαλοπούλα για Ενήλικες Γάτες 1τμχ 5gr
Παράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd2,00 € 400 €/kgTrixie Λιχουδιά Γάτας Premio Cubes Στήθος Κοτόπουλο & Γαρίδες 50gr
με Κοτόπουλο
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ1,70 € 34 €/kgTrixie Dentinos Λιχουδιές με Βιταμίνες για Ενήλικες Γάτες 50gr
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ2,39 € 47,8 €/kgTrixie Λιχουδιές για Γάτα 80gr
1,35 € 16,88 €/kgTrixie Λιχουδιές για Γάτα 80gr
1,35 € 16,88 €/kgTrixie Duo Smoothie Λιχουδιές για Ενήλικες Γάτες 100gr
με Ψάρι
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ6,05 € 60,5 €/kgTrixie Duck Filet Bites Λιχουδιές για Ενήλικες Γάτες 50gr
με Πάπια
Παράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd2,88 € 57,6 €/kgTrixie Λιχουδιές Αποξηραμένα Ψάρια για Ενήλικες Γάτες 50gr
με Ψάρι
Παράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd2,39 € 47,8 €/kgTrixie Λιχουδιές Πατέ με Σολομό για Ενήλικες Γάτες 75gr
με Σολομό
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ5,19 € 69,2 €/kgTrixie Junior Salmon Clouds Λιχουδιές για Ανήλικες Γάτες 40gr
με Σολομό
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ2,20 € 55 €/kgTrixie Bites Λιχουδιές για Ενήλικες Γάτες 50gr
με Κοτόπουλο | με Catnip
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ2,50 € 50 €/kgTrixie Soft Kitty Stars Λιχουδιές με Σολομό & Αρνί για Ενήλικες Γάτες 140gr
με Σολομό
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ3,53 € 25,21 €/kgTrixie Cheese Chicken Cubes Λιχουδιές Κυβάκια Κοτόπουλου & Τυρί για Γάτα 50gr
με Κοτόπουλο & Τυρί
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ2,48 € 49,6 €/kgTrixie Λιχουδιές σε Stick για Ενήλικες Γάτες 1τμχ 5gr
με Σολομό
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ1,80 € 360 €/kgTrixie Chicken Cubes Λιχουδιές Κυβάκια Κοτόπουλου για Ενήλικες Γάτες 50gr
με Κοτόπουλο & Τυρί
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ2,00 € 40 €/kgTrixie Μatatabi Λιχουδιές σε Stick για Ενήλικες Γάτες 10gr
με Catnip
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ3,55 € 355 €/kgTrixie Fish Chicken Rolls Λιχουδιές με Κοτόπουλο & Μπακαλιάρο για Ενήλικες Γάτες 50gr
με Κοτόπουλο & Ψάρι
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ2,48 € 49,6 €/kgTrixie Chicken Filet Bites Λιχουδιές Chicken Filet Bites για Ενήλικες Γάτες 50gr
με Κοτόπουλο
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ2,98 € 59,6 €/kgΣνακ Trixie Xmas Αστερια Σολομο Catnip 50gr
με Σολομό | με Catnip
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ3,50 € 70 €/kgTrixie Stick Quintett Λιχουδιές σε Stick για Ενήλικες Γάτες 1τμχ 5gr
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ1,79 € 358 €/kgTrixie Duck Filet Bites Λιχουδιές για Ενήλικες Γάτες 50gr
με Πάπια
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ2,60 € 52 €/kgTrixie Λιχουδιές Αποξηραμένα Ψάρια για Ενήλικες Γάτες 50gr
με Ψάρι
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ2,38 € 47,6 €/kg