1. Trixie Λιχουδιές σε Stick για Ενήλικες Γάτες 1τμχ 5gr

    Trixie Λιχουδιές σε Stick για Ενήλικες Γάτες 1τμχ 5gr

    με Σολομό

    2,00 € 400 €/kg
    Παράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd

    0

  2. Trixie Chicken Mini Sticks Λιχουδιές σε Stick Κοτόπουλο/Ρύζι για Ενήλικες Γάτες 50gr

    0

  3. Trixie Μatatabi Λιχουδιές σε Stick για Ενήλικες Γάτες 10gr

    0

  4. Λιχουδια Κρυπτη Χαπια Trixie 25842 Snack Filling 50g

    0

  5. Trixie Cookies Λιχουδιές & Σολομό για Ενήλικες Γάτες 50gr

    0

  6. Trixie Λιχουδιές για Γάτα 1τμχ 25gr

    Trixie Λιχουδιές για Γάτα 1τμχ 25gr

    με Κοτόπουλο & Τυρί

    7,90 € 316 €/kg

    0

  7. Trixie Chicken Filet Bites Λιχουδιές Chicken Filet Bites για Ενήλικες Γάτες 50gr

    0

  8. Trixie Λιχουδιές για Γάτα 25gr

    0

  9. Trixie Λιχουδιές για Γάτα 50gr

    Trixie Λιχουδιές για Γάτα 50gr

    με Κοτόπουλο | με Catnip

    4,90 € 98 €/kg

    0

  10. Trixie Premio Λιχουδιές Stick Γάτας Πουλερικά & Συκώτι 4τμχ 5gr

    0

  11. Trixie Λιχουδιές για Γάτα 50gr

    0

  12. Trixie Cubes Λιχουδιές για Ενήλικες Γάτες 50gr

    0

  13. Trixie Rolls Λιχουδιές για Γάτα 50gr

    0

  14. Trixie Triangles Λιχουδιές για Γάτα 50gr

    Trixie Triangles Λιχουδιές για Γάτα 50gr

    με Κοτόπουλο | με Catnip

    4,90 € 98 €/kg

    0

  15. Trixie Premio Λιχουδιές Stick Γάτας Γαλοπούλα & Αρνί 4pcs

    Trixie Premio Λιχουδιές Stick Γάτας Γαλοπούλα & Αρνί 4pcs

    με Γαλοπούλα & Αρνί

    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  16. Trixie Crumbies Λιχουδιές για Ενήλικες Γάτες 50gr

    0

  17. Σνακ Trixie Xmas Αστερια Σολομο Catnip 50gr

    Σνακ Trixie Xmas Αστερια Σολομο Catnip 50gr

    με Σολομό | με Catnip

    3,50 € 70 €/kg
    Παράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd

    0

  18. Trixie Λιχουδιές για Γάτα 50gr

    0

  19. Trixie Stick Quintett Λιχουδιές σε Stick με Αρνί & Γαλοπούλα για Ενήλικες Γάτες 1τμχ 5gr

    0

  20. Trixie Creamy Λιχουδιές για Γάτα 5τμχ 14gr

    Trixie Creamy Λιχουδιές για Γάτα 5τμχ 14gr

    με Κοτόπουλο

    2,50 € 178,57 €/kg
    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  21. Trixie Χόρτο Πιάτο Πλαστικό για Ενήλικες Γάτες 100gr

    0

  22. Trixie Λιχουδιά Γάτας Premio Cubes Στήθος Κοτόπουλο & Γαρίδες 50gr

    Trixie Λιχουδιά Γάτας Premio Cubes Στήθος Κοτόπουλο & Γαρίδες 50gr

    με Κοτόπουλο

    1,70 € 34 €/kg
    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  23. Trixie Χόρτο Πιάτο Κεραμικό 15x4εκ για Ενήλικες Γάτες 50gr

    0

  24. Trixie Freeze Dried Λιχουδιές για Ενήλικες Γάτες 25gr

    Trixie Freeze Dried Λιχουδιές για Ενήλικες Γάτες 25gr

    με Πάπια

    3,50 € 140 €/kg
    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  25. Trixie Dentinos Λιχουδιές με Βιταμίνες για Ενήλικες Γάτες 50gr

    0

  26. Trixie Tuna Rolls Λιχουδιές για Ενήλικες Γάτες 50gr

    0

  27. Trixie Λιχουδιές για Γάτα 80gr

    0

  28. Trixie Λιχουδιές για Γάτα

    0

  29. Trixie Λιχουδιές για Γάτα 50gr

    Trixie Λιχουδιές για Γάτα 50gr

    9,09 € 181,8 €/kg
    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  30. Trixie Λιχουδιές για Γάτα 80gr

    0

  31. Trixie Duo Smoothie Λιχουδιές για Ενήλικες Γάτες 100gr

    Trixie Duo Smoothie Λιχουδιές για Ενήλικες Γάτες 100gr

    με Ψάρι

    6,05 € 60,5 €/kg
    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  32. Trixie Λιχουδιές Συκώτι Πατέ για Ενήλικες Γάτες 75gr

    0

  33. Trixie Carpaccio Λιχουδιές Πάπια/ Ψάρι για Ενήλικες Γάτες 50gr

    0

  34. Trixie Λιχουδιές για Γάτα

    Trixie Λιχουδιές για Γάτα

    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  35. Trixie Duck Filet Bites Λιχουδιές για Ενήλικες Γάτες 50gr

    Trixie Duck Filet Bites Λιχουδιές για Ενήλικες Γάτες 50gr

    με Πάπια

    2,88 € 57,6 €/kg
    Παράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd

    0

  36. Trixie Λιχουδιές για Ανήλικες Γάτες 250gr

    0

  37. Trixie Λιχουδιές Αποξηραμένα Ψάρια για Ενήλικες Γάτες 50gr

    0

  38. Trixie Λιχουδιές Πατέ με Σολομό για Ενήλικες Γάτες 75gr

    Trixie Λιχουδιές Πατέ με Σολομό για Ενήλικες Γάτες 75gr

    με Σολομό

    5,19 € 69,2 €/kg
    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  39. Trixie Λιχουδιές Γάτες Χάπι 50gr

    0

  40. Trixie Junior Salmon Clouds Λιχουδιές για Ανήλικες Γάτες 40gr

    Trixie Junior Salmon Clouds Λιχουδιές για Ανήλικες Γάτες 40gr

    με Σολομό

    2,20 € 55 €/kg
    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  41. Trixie Bites Λιχουδιές για Ενήλικες Γάτες 50gr

    Trixie Bites Λιχουδιές για Ενήλικες Γάτες 50gr

    με Κοτόπουλο | με Catnip

    2,50 € 50 €/kg
    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  42. Trixie Soft Kitty Stars Λιχουδιές με Σολομό & Αρνί για Ενήλικες Γάτες 140gr

    0

  43. Trixie Cheese Chicken Cubes Λιχουδιές Κυβάκια Κοτόπουλου & Τυρί για Γάτα 50gr

    Trixie Cheese Chicken Cubes Λιχουδιές Κυβάκια Κοτόπουλου & Τυρί για Γάτα 50gr

    με Κοτόπουλο & Τυρί

    2,48 € 49,6 €/kg
    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  44. Trixie Λιχουδιές σε Stick για Ενήλικες Γάτες 1τμχ 5gr

    Trixie Λιχουδιές σε Stick για Ενήλικες Γάτες 1τμχ 5gr

    με Σολομό

    1,80 € 360 €/kg
    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  45. Trixie Chicken Cubes Λιχουδιές Κυβάκια Κοτόπουλου για Ενήλικες Γάτες 50gr

    Trixie Chicken Cubes Λιχουδιές Κυβάκια Κοτόπουλου για Ενήλικες Γάτες 50gr

    με Κοτόπουλο & Τυρί

    2,00 € 40 €/kg
    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  46. Trixie Chicken Tenders Λιχουδιές για Ενήλικες Γάτες 70gr

    0

  47. Trixie Μatatabi Λιχουδιές σε Stick για Ενήλικες Γάτες 10gr

    0

  48. Trixie Fish Chicken Rolls Λιχουδιές με Κοτόπουλο & Μπακαλιάρο για Ενήλικες Γάτες 50gr

    0

  49. Trixie Λιχουδιές Πουλερικών για Ενήλικες Γάτες 75gr

    0

  50. Trixie Cookies Λιχουδιές για Ενήλικες Γάτες 50gr

    0

  51. Trixie Barbecue Hearts Λιχουδιές για Ενήλικες Γάτες 50gr

    0

  52. Trixie Chicken Filet Bites Λιχουδιές Chicken Filet Bites για Ενήλικες Γάτες 50gr

    0

  53. Σνακ Trixie Xmas Αστερια Σολομο Catnip 50gr

    Σνακ Trixie Xmas Αστερια Σολομο Catnip 50gr

    με Σολομό | με Catnip

    3,50 € 70 €/kg
    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  54. Trixie Stick Quintett Λιχουδιές σε Stick για Ενήλικες Γάτες 1τμχ 5gr

    0

  55. Trixie Χόρτο Πιάτο Πλαστικό για Ενήλικες Γάτες 100gr

    0

  56. Trixie Χόρτο Πιάτο Κεραμικό 15x4εκ για Ενήλικες Γάτες 50gr

    0

  57. Trixie Carpaccio Λιχουδιές Πάπια/ Ψάρι για Ενήλικες Γάτες 50gr

    0

  58. Trixie Duck Filet Bites Λιχουδιές για Ενήλικες Γάτες 50gr

    Trixie Duck Filet Bites Λιχουδιές για Ενήλικες Γάτες 50gr

    με Πάπια

    2,60 € 52 €/kg
    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  59. Trixie Λιχουδιές Αποξηραμένα Ψάρια για Ενήλικες Γάτες 50gr

    0

  60. Trixie Λιχουδιές Γάτες Χάπι 50gr

    0