
Beaphar Четка за зъби за Зъбен камък и Плака 50 гр
Подходящо и за Котки, за Възрастен Куче
4,00 € 80 €/кг-6%за 2+ артикулаДоставкадо ср, 07 окт.Ad
Beaphar Plaque Away за Зъбен Камък И Плака 250мл
Подходящо и за Котки, за Кученце
Доставкадо ср, 07 окт.10,00 € 40 €/мл
Beaphar Паста за Зъби за Зъбен Камък и Плака 100ml
Подходящо и за Котки, за Кученце, Вкус: Черен дроб
Доставкадо ср, 07 окт.Ad5,99 € 59,9 €/мл

Beaphar Зъбен Гел За Зъбен Камък И Плака 100гр
Подходящо и за Котки, Вкус: Черен дроб
Ad10,49 € 104,9 €/кг
Beaphar Fresh Breath Spray За Зъбен Камък И Плака 150гр 150мл
Подходящо и за Котки, Вкус: Мента
Доставкадо ср, 07 окт.9,50 € 63,33 €/кг
Beaphar Комплект за Зъбна Хигиена на Кученца за Зъбен Камък и Плака 50гр
за Кученце, Вкус: Черен дроб
13,50 € 270 €/кг-6%за 2+ артикулаДоставкадо ср, 07 окт.Beaphar Четка за зъби за Зъбен камък и Плака 50 гр
Подходящо и за Котки, за Възрастен Куче
3,80 € 76 €/кгBeaphar Паста за Зъби за Зъбен Камък и Плака 100ml
Подходящо и за Котки, за Кученце, Вкус: Черен дроб
5,40 € 54 €/млBeaphar Зъбен Гел За Зъбен Камък И Плака 100гр
Подходящо и за Котки, Вкус: Черен дроб
Доставкадо ср, 07 окт.10,50 € 105 €/кг
