1. Candioli Spray Dentar pentru Tartar și Placă 125ml

    Candioli Spray Dentar pentru Tartar și Placă 125ml

    Potrivit și pentru Pisici, Gust: Menta

    4,79 € - 7,96 € 63,68 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 octAd

    0

  2. Cel mai bine evaluat de utilizatori
    Pedigree Dentastix
    Cel mai bine evaluat de utilizatori

    Pedigree Dentastix

    Gust: Pui

    1 / 7 / 28 / 35 buc.
    2,40 € - 11,55 € de la 17,98 €/kg
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  3. PlaqueOff Pulbere pentru Tartar și Placă 60g

    PlaqueOff Pulbere pentru Tartar și Placă 60g

    Potrivit și pentru Pisici

    20,00 € - 47,50 € 263,89 €/kg
    Livrarepână la lun, 05 octAd

    0

  4. Pedigree Dentastix

    Pedigree Dentastix

    pentru Adult Câine, Gust: Pui

    4 / 7 / 21 / 42 buc.
    2,69 € - 17,90 € de la 10 €/kg
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  5. Brit Dental Stick Immuno Probiotics & Scorțișoară pentru Tartar și Placă 251g 7 bucăți

    0

  6. PlaqueOff Tratează pentru Tartar și Placă 13 Bucăți

    0

  7. Brit Dental Stick Mobilitate Curcumă & Colagen pentru Tartar & Placă 251g 7 bucăți

    0

  8. Dentihex Pentru Tartar și Placă 20g

    Dentihex Pentru Tartar și Placă 20g

    Potrivit și pentru Pisici, Gust: Vanilie

    11,50 € 575 €/kg

    0

  9. Tropiclean Fresh Breath pentru Tartar și Placă 118ml

    Tropiclean Fresh Breath pentru Tartar și Placă 118ml

    Gust: Unt de arahide

    19,80 € 167,8 €/lt
    LivrareAstăzi

    0

  10. Dentalife Stick pentru Tartar și Placă 115g 7 bucăți

    Dentalife Stick pentru Tartar și Placă 115g 7 bucăți

    pentru Adult Câine, Gust: Pui

    1,34 € 11,65 €/kg
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  11. Plaque Off Bones Îngrijirea dentară Stick pentru câini pentru Rase mici cu gust de Banană 340gr 20buc

    0

  12. Dentalife Stick pentru Tartar și Placă 345g 21 bucăți

    Dentalife Stick pentru Tartar și Placă 345g 21 bucăți

    pentru Adult Câine, Gust: Pui

    4,18 € 12,12 €/kg
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  13. Virbac Veggiedent Fresh Small pentru Tartar și Placă 224g 15 bucăți

    0

  14. Pedigree Dentastix Oral Care

    Pedigree Dentastix Oral Care

    pentru Adult Câine, Gust: Pui

    4 / 56 buc
    2,54 € - 26,95 € de la 12,48 €/kg
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  15. Virbac VeggieDent Fresh Medium pentru Tartar și Placă 224g 15 bucăți

    0

  16. Beaphar Periuță de Dinți pentru Tartar și Placă 50g

    Beaphar Periuță de Dinți pentru Tartar și Placă 50g

    Potrivit și pentru Pisici, pentru Adult Câine

    3,80 € 76 €/kg

    0

  17. Animal Periuță de Dinți pentru Gingii

    Animal Periuță de Dinți pentru Gingii

    Potrivit și pentru Pisici

    Livrarepână la lun, 05 octAd

    0

  18. PlaqueOff Oase pentru Tartar și Placă 485g

    PlaqueOff Oase pentru Tartar și Placă 485g

    []

    19,90 € 41,03 €/kg
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  19. Animal Periuță de Dinți pentru Igienă Orală

    Animal Periuță de Dinți pentru Igienă Orală

    Potrivit și pentru Pisici

    Livrarepână la lun, 05 octAd

    0

  20. Pedigree Dentastix pentru Tartar și Placă 110g 7 bucăți

    0

  21. Virbac Cet Enzymatic pentru Tartar și Placă 70g

    Virbac Cet Enzymatic pentru Tartar și Placă 70g

    Potrivit și pentru Pisici, pentru Adult Câine, Gust: Pui

    14,00 € 200 €/kg
    Ad

    0

  22. Brit Periuță de Dinți pentru Igienă Orală 140 g

    0

  23. Brit Functional Dental pentru Tartar și Placă 150g

    Brit Functional Dental pentru Tartar și Placă 150g

    pentru Adult Câine

    4,41 € 29,4 €/kg
    Livrarepână la lun, 05 octAd

    0

  24. Vet's Best Clean Teeth Finger Pads pentru Tartar și Placă 100g 50 bucăți

    Vet's Best Clean Teeth Finger Pads pentru Tartar și Placă 100g 50 bucăți

    Potrivit și pentru Pisici

    5,90 € 59 €/kg
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  25. Clean Pets Degetar Pentru Tartar & Placă 145.5gr 50 Bucăți

    Clean Pets Degetar Pentru Tartar & Placă 145.5gr 50 Bucăți

    Potrivit și pentru Pisici, Gust: Menta

    7,30 € 50,17 €/kg

    0

  26. Pedigree Dentastix

    0

  27. Pedigree Dentastix Daily Fresh pentru Tartar & Placă 128gr 5 Bucăți

    Pedigree Dentastix Daily Fresh pentru Tartar & Placă 128gr 5 Bucăți

    pentru Adult Câine, Gust: Pui

    1,78 € 13,91 €/kg
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  28. Beaphar Pastă de Dinți pentru Tartar și Placă 100ml

    Beaphar Pastă de Dinți pentru Tartar și Placă 100ml

    Potrivit și pentru Pisici, pentru Cățeluș, Gust: Ficat

    5,40 € 54 €/lt

    0

  29. Pedigree Tratează pentru Tartar și Placă 1440g

    Pedigree Tratează pentru Tartar și Placă 1440g

    pentru Adult Câine, Gust: Pui

    17,97 € 12,48 €/kg
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  30. DermaZoo TrisDent Pentru Igiena Orală 60ml

    DermaZoo TrisDent Pentru Igiena Orală 60ml

    []

    16,90 € 281,67 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  31. Pet Interest Tail Swingers Dental Twists

    Pet Interest Tail Swingers Dental Twists

    pentru Adult Câine, Gust: Vițel

    În 2 arome
    2,95 € - 3,33 € de la 22,69 €/kg
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  32. Pooch & Mutt Dental pentru Tartar & Placă 251g 7 bucăți

    Pooch & Mutt Dental pentru Tartar & Placă 251g 7 bucăți

    Gust: Unt de arahide

    4,90 € 19,52 €/kg
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  33. Spray pentru igiena orală a câinilor Top Dog, 75ml

    0

  34. Whimzees Stix Pentru Tartar & Placă

    Whimzees Stix Pentru Tartar & Placă

    []

    12 / 14 buc
    7,29 € - 12,50 € de la 34,71 €/kg
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  35. Dentalife Gustare pentru Tartar și Placă 115g 7 bucăți

    Dentalife Gustare pentru Tartar și Placă 115g 7 bucăți

    pentru Adult Câine

    1,58 € 13,74 €/kg
    Livrarepână la lun, 05 octAd

    0

  36. Candioli Dentalpet pentru Tartar și Placă 50ml

    Candioli Dentalpet pentru Tartar și Placă 50ml

    Potrivit și pentru Pisici

    7,90 € 158 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  37. Animal Periuță De Dinți Pentru Gingii 7 Bucăți

    0

  38. Pedigree Stick pentru Tartar și Placă 1100g 70 bucăți

    0

  39. Virbac C.e.t Enzymatic Toothcare Kit pentru Tartar și Placă 70g

    Virbac C.e.t Enzymatic Toothcare Kit pentru Tartar și Placă 70g

    Potrivit și pentru Pisici, Gust: Pui

    14,73 € 210,43 €/kg
    Livrarepână la lun, 05 octAd

    0

  40. M.B.F. Lazy Pentru Tartar Și Placă 35gr

    0

  41. PlaqueOff Soft Chews pentru Tartar & Placă 180gr 60 Bucăți

    PlaqueOff Soft Chews pentru Tartar & Placă 180gr 60 Bucăți

    pentru Vârstnic Câine

    22,05 € 122,5 €/kg
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  42. Pedigree Dentastix Fresh Îngrijirea dentară Stick pentru câini pentru Rase medii

    0

  43. Buster Dent Dental pentru Tartar și Placă 180g 7 bucăți

    Buster Dent Dental pentru Tartar și Placă 180g 7 bucăți

    pentru Adult Câine, Gust: Carne de vită

    2,20 € 12,22 €/kg
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  44. Pedigree Dentastix Chewy Chunx Pentru Tartar și Placă 68g 5 Bucăți

    Pedigree Dentastix Chewy Chunx Pentru Tartar și Placă 68g 5 Bucăți

    pentru Adult Câine, Gust: Pui

    1,29 € 18,97 €/kg
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  45. M.B.F. Lazy Dog Bakery Dental Pentru Tartar & Placă 130gr 7 Bucăți

    0

  46. Plaque Off Îngrijirea dentară Pulbere pentru câini Îngrijirea dentară pentru câini pentru Rase mici 1buc

    0

  47. Candioli Dental Spray Apa de gură Îngrijirea dentară pentru câini Îngrijirea dentară pentru câini cu gust de Mentă

    0

  48. Madpet Plaque Attack pentru Tartar și Placă 80g

    Madpet Plaque Attack pentru Tartar și Placă 80g

    Potrivit și pentru Pisici

    14,00 € 175 €/kg
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  49. Trixie Bețe Presate Pentru Tartar & Placă

    0

  50. Brit

    Brit

    pentru Adult Câine, Gust: Menta

    3,66 € - 4,50 € de la 14,58 €/kg
    LivrareAstăzi

    0

  51. Whimzees

    Whimzees

    pentru Adult Câine, Gust: Menta

    1 / 24 / 28 buc
    0,58 € - 12,00 € de la 28 €/kg
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  52. Brit Dental Stick Mobilitate Curcumă & Colagen pentru Tartar & Placă 251g 7 bucăți

    0

  53. Virbac Cet Enzymatic pentru Tartar și Placă 70g

    Virbac Cet Enzymatic pentru Tartar și Placă 70g

    Potrivit și pentru Pisici, pentru Adult Câine, Gust: Pui

    13,00 € 185,71 €/kg

    0

  54. Brit Functional Dental pentru Tartar și Placă 150g

    Brit Functional Dental pentru Tartar și Placă 150g

    pentru Adult Câine

    4,46 € 29,73 €/kg
    LivrareAstăzi

    0

  55. Spray pentru igiena orală a câinilor Top Dog, 75ml

    0

  56. Dentalife Gustare pentru Tartar și Placă 115g 7 bucăți

    Dentalife Gustare pentru Tartar și Placă 115g 7 bucăți

    pentru Adult Câine

    1,58 € 13,74 €/kg
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  57. Virbac C.e.t Enzymatic Toothcare Kit pentru Tartar și Placă 70g

    Virbac C.e.t Enzymatic Toothcare Kit pentru Tartar și Placă 70g

    Potrivit și pentru Pisici, Gust: Pui

    14,73 € 210,43 €/kg
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  58. Animal Periuță de Dinți pentru Gingii

    Animal Periuță de Dinți pentru Gingii

    Potrivit și pentru Pisici

    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  59. Animal Periuță de Dinți pentru Igienă Orală

    Animal Periuță de Dinți pentru Igienă Orală

    Potrivit și pentru Pisici

    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  60. Animal Periuță De Dinți Pentru Gingii 7 Bucăți

    0

  61. ✨ Cele mai bune opțiuni pentru respirație proaspătă și igienă orală

  62. 🔗 Suplimente pentru îngrijirea dentarăVezi mai multe